הרגעים הטובים ביותר ללא חזייה של פריס ג'קסון לאורך השנים בתמונות

הרגעים הטובים ביותר ללא חזייה של פריס ג'קסון לאורך השנים בתמונות

עם סט קעקועים צבעוניים בחזה שהיא אוהבת להציג, פריז ג'קסון לעתים קרובות בוחרת תלבושות שבהן היא יכולה ללכת ללא חזייה.

הזמרת התעלתה על עצמה כשהיא וקבוצת חברים התכנסו בליל ה-20 באוקטובר 2021, לחגיגת ירח מלא. ב תמונה פורסם באינסטגרם, הנשים ישבו בחוץ על שמיכה כשהן חשופות חזה. "תודה לך, אמא ירח," כתבה פריס תמונה אחת, תוך שהיא מוסיפה "זה העונה" לתצלום נוסף שבו הם הניחו מחברות ונרות לטקס הירח המלא שלהם.

מוקדם יותר החודש, פריז הראתה כמה שמלות סטרפלס קטלניות כשהגיעה לשבוע האופנה בפריז. רבים צללו או היו בעלי מחשוף מתוק, וכולם העלו את חבר Soundflowers לשעבר לכוכב סטייל מוחלט.

היא הלכה יותר נינוחה בחולצה לבנה בעלת כתף אחת כדי להשתתף סטלה מקרטניההופעה של פריז ב-4 באוקטובר. אבל אי אפשר היה לטעות מי הייתה פריז, שכן המילים "Roock Royalty" היו מתנוססות בחזית. אביה המנוח, מייקל ג'קסון, היה ידוע בתור מלך הפופ, אז… קרוב מספיק.

החולצה הייתה הומאז' לאחד שסטלה עצמה לבשה ל-Met Gala ב-1999, בתור חברה ליב טיילר לבש אחד זהה (שמלות קוטור כמובן לא היו עניין גדול באירוע אז). כשהאבות שלהם הם אייקון מוזיקה פול מקארטני ו-Aerosmith's סטיבן טיילרהחולצה הראתה שהם נצר רוקנרול.

פריז חובבת הקעקועים קיבלה את שבע הצ'אקרות בדיו באמצע החזה שלה בספטמבר 2017. כל אחת מהן מכוסה בצבע שונה ומייצגת נקודות אנרגיה. מאז, היא לבשה תלבושות בגזרה נמוכה שמציגה את אומנות הגוף שלה. בשנה שלפני כן, לצד תמונה עם עוד אחד מהדיוים שלה, כתבה פריס לגבי טאטים, "יש אנשים שאוהבים אותם, יש אנשים ששונאים אותם לחלוטין. אני מעריך אמנות, תמיד הערכתי. במיוחד כשהאמנות הזו אומרת לי משהו".

כשזה מגיע לאופנה, לפריז יש טעם מאוד אקלקטי. בראיון משנת 2017 עם הבזאר של הרפר הזמרת אמרה שהיא אוהבת למצוא אביזרים מיוחדים במינם מבית Etsy. היא גם פונה לאלילים המוזיקליים שלה סטיבי ניקס של Fleetwood Mac וג'ניס ג'ופלין המנוחה להשראה בסגנון. "אני אובססיבי", אמר פאריס לפרסום. "וזו אובססיה לא בריאה כי יש אף פעם לא היה מישהו כמוהם ולעולם לא יהיה. הם אגדיים ומדהימים".

גלול למטה למראה הטוב ביותר של פריז ללא חזיות בתמונות.קישור מקור