הריב של הנסיך וויליאם והנסיך הארי: ציר זמן של אירועים

הריב של הנסיך וויליאם והנסיך הארי: ציר זמן של אירועים

שבר מלכותי! הנסיך וויליאם ואחיו, הנסיך הארימסתכסכים מאחורי דלתות סגורות (ארמון) כבר די הרבה זמן בגלל נקודות המבט השונות שלהם.

דווח שהם מסוכסכים מאז נובמבר 2018. בזמן, כתב מלכותי טען שהארי היה מוטרד מכך שאחיו לא היה מספיק מסביר פנים לאשתו החדשה, הדוכסית מסאסקס מייגן (לבית מרקל).

בסביבות חג המולד באותה שנה, "היה להם קצת נפילה שנפתרה רק כאשר [Prince] צ'ארלס נכנס פנימה וביקש מוויליאם להתאמץ". יריד ההבליםהכתב של קייטי ניקול נִתבָּע. "אז הזמינו בני הזוג קיימברידג' את הסאסקסים לבלות איתם את חג המולד."

עם זאת, הארי לכאורה סגר את שמועות השבר כשדיבר על אירוסיו עם מגהן. אמר הארי דוּכָּסִית של קיימברידג' קייט (לבית מידלטון) היה "נפלא" וויליאם היה "תמיכה פנטסטית" עבורו לאחר הצעתו הרומנטית לראשון חליפות שַׂחְקָנִית.

למרות שמיגן בילתה את החג עם יקיריו של הארי, זה לא מנע מהמעריצים לחשוב שיש מתח ביניהם, במיוחד בפברואר 2019 כאשר פרטים חדשים ומעניינים על אחים בא לאור. בצפוי TLC תיעודי קייט נגד מגהן: נסיכות במלחמה?קייטי דנה במה שגרם לכאורה לאחים להיות מתוסכלים זה מזה ואמר וויליאם חשש שאחיו מזרז את הרומן שלו עם מייגן.

למרות שהיא ציינה שוויליאם ניסה להגיע ממקום טוב, דבריו עדיין "הרגיזו" את אחיו.. "הארי מגונן מאוד על מגהן. הוא ראה בזה ביקורת", טענה קייטי. "הוא פירש שאחיו לא באמת עומד מאחורי הנישואים האלה, האיחוד הזה, ואני לא חושב שהדברים היו בסדר מאז".

ביוני 2019, בני המלוכה עוררו שמועות קרע כשהארי ואשתו בחרו לעשות זאת התפצל מהקרן המלכותית הם קבעו עם וויליאם וקייט.

לאחר שהארי קיבל את פני בנו, ארצ'י, במאי 2019, נראה היה שהדרמה נמשכת חודשים לאחר מכן כאשר הוא ומייגן קיבלו החלטה נועזת והיסטורית לפלס את הדרך שלהם בחיים. בני הזוג הודיעו שהם "יצאו אחורה" מחובותיהם המלכותיות כדי שיוכלו להתמקד בלהיות "עצמאיים כלכלית" בינואר 2020. מאז, הארי דיבר על מערכת היחסים שלו עם וויליאם בראיון ששודר ב-CBS.

גלול בגלריה לפרטים על המתח בין הארי וויליאם!קישור מקור