השווי הנקי של אלנה 'האני בו בו' תומפסון, קריירת הריאליטי

כוכב ריאליטי ילדות מותק בו בוaka אלנה תומפסוןהחלה לקחת פיקוד על הנוכחות הציבורית שלה עכשיו כשמלאו לה 16. הכוכבנית ידועה בעיקר בזכות הופעתה ב פעוטות מצנפות בשנת 2012 כילדה בת 6 – וברור שהזמן שלה בטלוויזיה סידר לה חשבון בנק צפוף. אבל כמה היא שווה בדיוק?

מהו השווי הנקי של Honey Boo Boo?

לפי הערכות, הנערה שווה 400,000 דולר בלבד, ללא שאר בני משפחתה. שווי נקי של סלבריטי. איך היא הרוויחה כל כך הרבה כסף בגיל כל כך צעיר? הנה פירוט.

אלנה נמצאת בריאליטי כבר 10 שנים

היפהפייה הבלונדינית זכתה לראשונה לתהילה בסדרת הריאליטי TLC פעוטות מצנפות, ששודר בין השנים 2012-2013. בגלל הפופולריות שלה מהתוכנית, TLC נתנה למשפחתה סדרת ספין-אוף משלהם, הנה בא האני בו בו, ששודר בין השנים 2012-2014. במהלך השנתיים, אלאנה ומשפחתה קיבלו על פי הדיווחים שכר של 50,000 דולר לפרק, והרוויחו סכום עתק של 2.75 מיליון דולר בסך הכל.

שלוש שנים לאחר מכן, אלנה החלה להופיע באופן קבוע בסדרת ספין-אוף נוספת, הפעם התמקדה באמה, יוני "מאמא יוני" שאנוןוהירידה המדהימה שלה במשקל של 300 קילו. אמא יוני: מ-Not to Hot הוקרן לראשונה ב-2017 ומותג מחדש מספר פעמים.

בשנת 2018, איש הטלוויזיה הופיע ב- רוקדים עם כוכבים: ג'וניורס ועל פי הדיווחים שולם לו 50,000 דולר. גם משפחתה הופיעה סכסוך משפחתי ב -2013.

אלנה התעסקה במוזיקה

בשנת 2015, אלנה ואחותה לורין "דלעת" שאנון הקליט שיר בשם "Movin' Up". הם שיתפו פעולה במסלול עם זמר-יוצר אדם ברטה. הקליפ של השיר – שעד היום זכה כמעט לארבעה מיליון צפיות ביוטיוב – עורר שיגעון ריקוד שנקרא "Honey Boo Boo Bop".

אלנה התחילה בתחרויות

Broadimage/Shutterstock

כאשר אלנה ואמה נבדקו על המראה שלהן פעוטות מצנפות, הם השתתפו באופן קבוע במעגל התחרות בג'ורג'יה. התחרויות האלה אכן מציעות פרסים, אז אולי ילידת הדרום צברה כמה רווחים יפים מימי התחרות שלה.

אלנה מנצלת את סטטוס הסלב ​​שלה

עכשיו כשה פעוטות מצנפות אלום עשתה לעצמה שם והיא מגיעה לבגרותה, היא מנצלת את מה שיש לתהילה שלה להציע. באוגוסט 2021 היא פתחה את זהותה בצורה מהורהרת פרופיל עבור ווג נוער.

"אמא שלי לא קראה לי האני בו בו. שמי אלנה", אמרה לרשת. "אני מניח שאנשים עדיין מצפים ממני להיות האני בו בו הקטן, ואני כבר לא. … רק בגלל שאני מהדרום, אנשים מצפים ממני להיות כולי קנאי, אצא לרכוב על ארבע גלגלים כל הזמן, אבל זה לא באמת ככה."

אחרת איך אלנה מרוויחה כסף?

בנוסף לקריירה שלה ככוכבת ריאליטי בטלוויזיה, אלנה מרוויחה כסף נוסף על ידי פרסום תוכן מקודם במדיה החברתית.

הנערה גם מוכרת סחורה עם ביטויי הקאץ' המפורסמים שלה ומשתתפת באירועים כדי לפגוש מעריצים תמורת תשלום.

האם אלנה עוברת ניתוח להרזיה?

ביולי, TMZ דיווח כי אלנה תיסע לקווינס, ניו יורק, לאחר יום הולדתה ה-17 ב-28 באוגוסט כדי לקבל שרוול אנדוסקופי מחטב תפר מהרופא לירידה במשקל סטיבן בטש. ההליך יכול לעלות עד 13,000 דולר, לפי האאוטלט.

מאוחר יותר התייחס הנער לדיווחים על הניתוח במהלך ראיון עם בידור הערב ב-20 ביולי. אלאנה אמרה שהניתוח "עדיין בעבודה", והוסיפה שזה לא משהו שהיא בטוחה שהיא מוכנה לעשות עדיין.

"אני רק רוצה לוודא שזה באמת משהו שאני רוצה לעשות לפני שאני פשוט הולכת ועושה את זה", אמרה אז. "אני רוצה לוודא שזה, כאילו, לא משהו שכמו, הולך להרוג אותי. ואני רק רוצה לוודא שזה משהו שאני באמת רוצה לעשות לפני שאני הולך ועושה את זה".

בעוד שהמתחרה לשעבר בתחרות היופי ציינה שדיאטה ואימון יכולים להוביל ליעד הירידה במשקל שלה, היא הודתה שהיא רוצה שהתהליך יהיה מהיר וקל יותר.

"אני יודעת בוודאות שאוכל להיכנס לחדר כושר ואני יודעת בוודאות שאוכל לעשות דיאטה ואני יודעת בוודאות שאני יכולה לעשות את זה כדי לרדת במשקל", הסבירה אלנה. "אני אגיד שניסיתי, אבל הדבר היחיד איתי הוא שאין לי מוטיבציה. אין לי מוטיבציה פשוט להמשיך ללכת לחדר כושר כל יום. אין לי מוטיבציה להמשיך לאכול בריא כי, כאילו, אני הולך לאכול מה שאני חושב שהוא טוב. אני לא [gonna] לשבת שם ולהכריח את עצמי לא לאכול סלט קיסר כי אני חושב שזה בריא. לא. אני הולך לאכול מה שאני חושב שהוא טוב. אז, אני פשוט חושב שאין לי מוטיבציה, ואני מרגיש שהניתוח יהיה, כנראה, הדרך הקלה ביותר פשוט, כאילו, לאבד את זה מהר."

קישור מקור