השווי הנקי של ברבי פריירה של אופוריה: איך היא מרוויחה כסף

הבנק של ברבי! ברבי פריירה הרוויח סכום כסף מרשים מאז הזמינה את התפקיד של קאט הרננדז הַרגָשָׁה טוֹבָה. המשיכו לקרוא כדי לגלות את השווי הנקי שלה וכיצד היא מרוויחה כסף.

מה השווי הנקי של ברבי פריירה?

לבארבי יש שווי נקי של 3 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך ברבי פריירה התחילה לשחק?

היא עשתה את הופעת הבכורה שלה במשחק בזמן שהופיעה בתור אלה בשני פרקים של HBO לְהִתְגַרֵשׁ בשנת 2018. היא המשיכה להזמין את התפקיד של קאט סם לוינסוןשל הַרגָשָׁה טוֹבָה בשנת 2019.

קרדיט המשחק הנוסף היחיד של יליד ניו יורק בטלוויזיה הוא ככוכב אורח בפרק משנת 2022 של Apple TV+ האפטר פארטי.

בינתיים, ברבי עשתה את הופעת הבכורה שלה בסרט בסרט המקורי של HBO Max לא בהריון. היא גם שיחקה בתור נסי בסרט האימה של ג'ורדן פיל משנת 2022 Nope.

היא הופיעה ב קארלי ריי ג'פסןהקליפ של "By Problems" ב-2016, ואחריו גאס דאפרטוןהקליפ של "Prune, You Talk Funny" ב-2017.

Shutterstock

איך אחרת ברבי פריירה מרוויחה כסף?

לפני שברבי עשתה את זה בגדול כשחקנית, היא עשתה לעצמה שם לראשונה כדוגמנית.

היא החלה את הקריירה שלה בשליחת תמונות דוגמנות לשיחת ליהוק פתוחה של אמריקן אפרל כשהייתה נערה. לאחר שהזמינה את ההופעה הראשונה שלה, ברבי המשיכה לדגמן עבור מותגים כולל Aerie, Adidas, Asos, Forever 21, H&M, Missguided ו-Target.

בשנת 2016, ברבי עלתה לכותרות כאשר תמונות ללא ריטוש וראיון וידאו מקמפיין Aerie שלה הפכו לוויראליים. מאוחר יותר היא נכללה ב זְמַןרשימת "30 בני הנוער המשפיעים ביותר" לאותה שנה.

היא גם דיברה עם האאוטלט על אימוץ הקימורים שלה. "כשהייתי צעיר יותר ובאמת מעוניין לשחק, הייתי מסתכל על כל הנשים בטלוויזיה, ואפילו אלה שהיו אמורות להיות 'חנונים' או 'פחות מושכים', כולן נראו דומות כי הן היו מאוד מושכות והן כל הגופים היו בצורה מסוימת", אמרה אז. "לא התייחסתי לזה אפילו לרגע וחשבתי שאני נראית מטומטמת ואני מרגישה שהרבה בנות רואות את זה כי אנחנו לא רוצות להרגיש מודרות משאר העולם. התקשורת צריכה להציג את מה שאנחנו כחברה".

ברבי המשיכה לדון בתפיסה ה"חיובית ברובה" של הקמפיין. "אני כל כך שמח להתקבל על ידי רוב האנשים. הם יכולים להתייחס לזה כי אנשים משועממים מהסטנדרטים שיש בחוץ. אני שמחה שאנשים יכולים להרגיש טוב יותר עם עצמם", הוסיפה.

האם ברבי פריירה תופיע בעונה 3 של 'אופוריה'?

אחרי שכיכבה הַרגָשָׁה טוֹבָה במשך שתי עונות ששודרו ב-2019 וב-2022, ברבי אישרה שהיא לא תחזור לסדרה לעונה 3.

בעודה ניגשה לסטורי באינסטגרם שלה ב-24 באוגוסט, אמרה ברבי כי "אחרי ארבע שנים שבהן הצלחתי לגלם את הדמות הכי מיוחדת וחידתית קאט, אני נאלצת להיפרד מעיניים דומעות מאוד". הפוסט כלל יצירות אמנות שלה הַרגָשָׁה טוֹבָה חבר לצוות האנטר שפר.

"אני מקווה שרבים מכם יכלו לראות את עצמכם בה כמוני", כתבה. "ושהיא גרמה לך שמחה לראות את המסע שלה אל הדמות שהיא היום. השקעתי בה את כל הדאגה והאהבה שלי ואני מקווה שתרגישו את זה. אוהב אותך קתרין הרננדז."

קישור מקור