השווי הנקי של המומחה דבון פרנקלין

השווי הנקי של המומחה דבון פרנקלין

נשוי ממבט ראשון פונה לחוף המערבי בפעם הראשונה כאשר היא חוזרת עם מומחים חדשים. בעוד תושב מערכות יחסים שדכניות הכומר קאל רובינסון ו ד"ר פפר שוורץ חוזרים לעונה 15 כדי לתת עצות מומחיות שלהם, יצטרף אליהם מפיק הוליוודי ויועץ מערכות יחסים דהון פרנקלין ופסיכותרפיסט בעל שם ד"ר פיה הולץהמתמחה בטיפול מיני וזוגי.

תפקידם של פאנל המומחים הוא לייעץ ל-10 הרווקים שנכנסים לניסוי הנישואים השנוי במחלוקת בזמן שהם מנווטים בירח הדבש שלהם והלאה, לאחר שנישאו עם זרים מוחלטים. דבון הודה כי בתחילה לא התכוון לקבל את ההזדמנות מכיוון שהוא חש "בושה" עקב גירושיו האחרונים מהשחקנית מייגן טוב.

המשך לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על DeVon.

מי זה דהון פרנקלין?

DeVon הוא מפיק סרטים המכהן כיום כנשיא ומנכ"ל Franklin Entertainment, חברת הפקות בשיתוף עם Paramount Pictures ואולפני הטלוויזיה CBS, והפיק אתחול מחדש של סרטים פופולריים, ילד הקראטה ו המרדף אחר האושר.

מלבד היותו מנהל קולנוע מצליח, הוא גם דובר מוטיבציה ו ניו יורק טיימס סופר רב מכר. כותרות מעוטות כגון חי בחינם: תעלה על הרמה הגבוהה שלך ו ההמתנה: תרגול רב עוצמה למציאת אהבת חייך והחיים שאתה אוהבאופרה כינתה את דבון "סוג אחר של מורה רוחני לתקופתנו".

השווי הנקי של דפון פרנקלין

לפי שווי נקי של סלבריטיDeVon שווה 5 מיליון דולר.

למה דבון פרנקלין ומייגן התגרשו טוב?

בעוד שלדוון בהחלט יש את האישורים לספק עצות לזוגות החדשים, הוא התלבט בקבלת התפקיד עקב גירושיו מהשחקנית מייגן גוד. הזוג התחתן ביוני 2012 לאחר שנפגשו על הסט של לקפוץ מעל המטאטאוהודיעו על החלטתם להיפרד בדצמבר 2021 לאחר תשע שנות נישואים.

"אנחנו חוגגים כמעט עשור של נישואים יחד ואהבה שהיא נצחית. אין אף אחד אשם, אנחנו מאמינים שזה הפרק הטוב הבא באבולוציה של האהבה שלנו", שיתפו בני הזוג בהצהרה משותפת באינסטגרם באותה תקופה. "אנחנו אסירי תודה להפליא על השנים שמשנות את החיים שבילינו יחד כבעל ואישה. אנו גם מודים מאוד לאלוהים על העדות שנוצרה בתוכנו ועל כך שבירך את חיינו זה עם זה".

"[Married at First Sight Producers] באו אליי ואמרו שזה לא משנה להם", שיתף DeVon באמצעות אינסטגרם ב-27 במאי. "הם עדיין הרגישו שאני יכול לעזור לזוגות שלהם".

"התכוונתי להגיד להם 'לא' כי הרגשתי בושה והקול הזה בראש שלי אמר, 'אתה כישלון. איך אתה יכול לעזור למישהו להציל את הנישואים שלו כשהנישואים שלך לא הסתדרו?'" המשיך דבון. "הקול הזה בראש שלי גם גרם לי לחשוב מה אנשים יגידו? האם אנשים יאשרו או לא יאשרו?"

"ואז הייתי צריך לשאול את עצמי: האם כך אני הולך לחיות את שארית חיי, בפחד ממה שאנשים אומרים? אז, חזרתי לצוות @mafslifetime ואמרתי להם 'כן, אני עדיין אבוא'".

DeVon גם שיתף שהוא הצליח לעזור לאחד מהזוגות לסדר את הבעיות שלהם. "תצטרך להיזהר כדי לגלות איזה," הוא הקניט.

קישור מקור