השחקנים של 'Buckhead Shore' לא הצליחו לצפות ב-'Jersey Shore' כשהיא גדלה

עַכשָׁיו זֶה זו בעיה בקציצות! ה בקהד שור השחקנים עשויים לככב בתוכנית שהיא חלק מה- חוף ג'רזי זיכיון, אבל כמה מחברי הקאסט מגלים שלא הורשו לצפות בתוכנית המצליחה של MTV כשהיא מתבגרת בראיון בלעדי עם בקשר.

"אמא שלי בעצם [had MTV] חסום, כך שמעולם לא יצא לי לצפות בו כמו פעם", אדמו ג'יראלדו אומר. "ואז, כמובן, היא עברה את כל הצרות האלה ועכשיו תסתכל עליי."

סוואנה גבריאל גם מודה שאסור לה לצפות בתוכנית כשהייתה צעירה יותר, עם זאת, חשבה פול "פול די" דל וקיו היה "ממש חם".

בעוד שלשניים היו חוקים די נוקשים בילדותם, כמה מכוכבי MTV הקרובים היו גדולים חוף ג'רזי מעריצים בגיל כל כך צעיר, אבל מי לא היה? משאבות האגרוף החזיקו אותנו במחנק במשך שנים!

"גדלתי על צפייה חוף ג'רזי, אז אני יודע הכל על כולם. אני מעריץ גדול," פאט מוריסאן אומר.

בקהד שור

מעריצים יפגשו את בקהד שור לוהק במהלך הקרנת הבכורה של הסדרה ביום חמישי, 23 ביוני, כאשר ניתן לראות את קבוצת החברים הסוערת והבוג'י מבלה על שפת האגם בקיץ באטלנטה. חלק מהצוות בא מהורים חמים בעוד שאחרים אוהבים פארקר ליפמןהמשפחה של, בעלת רשתות מזון מהיר ענקיות בדרום מזרח.

בניגוד חוף ג'רזי, שבו צוות השחקנים היו זרים במהלך גמר הסדרה, שבט בקהד היו חברים כבר כמעט עשור ואף מתייחסים לעצמם כ"משפחת תחת לא מתפקדת אחת וגדולה". בנוסף, לא תראה אותם מפרקים את זה על רחבת הריקודים במועדוני לילה כמו קארמה, מכיוון שהתוכנית מצולמת סביב זמן ההשבתה שלהם בבית האגם של משפחת פרקר.

"הבית באגם עבורנו הוא מקום שבו אנחנו יכולים לברוח כי באקהד מאוד מהיר ותמיד קורה משהו", אומר פרקר.

צוות השחקנים משתוקק להקרנת בכורה של התוכנית החדשה בדיוק כמו הסטנים של הריאליטי וה-MTV. הם קידמו את הסדרה בכל רחבי המדיה החברתית, והגבירו את הדרמה והכיף שאמורים לרדת הקיץ.

"באקהד שור הולך להיות Juicy Juicy Juicy!" צ'לסי פרסקוט כיתוב אותה ביוני 2022 אינסטגרם הודעה. "סופרים לאחור את הימים עד ראש הממשלה… בוא נראה איך הטוב ביותר של וירג'יניה יורד בבקהד, ATL."

בקהד שור בכורה ב-MTV ביום חמישי, 23 ביוני בשעה 21:00 ET/PT.קישור מקור