השטיח האדום של גלובוס הזהב 2023: תמונות, אופנה, כוכבים

השטיח האדום של גלובוס הזהב 2023: תמונות, אופנה, כוכבים

סלבריטאים רבים ינהרו לגלובוס הזהב השנתי ה-80 ביום שלישי, 10 בינואר, והאופנה על השטיח האדום בטוח תהיה השלב הבא. גלול למטה לכל מה שאתה צריך לדעת וכדי לראות תמונות של הגעת השטיח האדום של גלובוס הזהב לשנת 2023!

איפה גלובוס הזהב של 2023 ומי המארח?

המופע, שמתקיים בבוורלי הילטון בבוורלי הילס, קליפורניה, הוא מתארח על ידי קומיקאי ג'רוד קרמייקל. התחרות עזה שכן השנה האחרונה הייתה מלאה בסרטים מדהימים בהשתתפות שחקנים מוכשרים לא פחות.

מי מועמד לגלובוס הזהב לשנת 2023?

אווטאר: דרך המים, אלביס,בני הזוג Fabelman, זֶפֶת ו טופ גאן: מאבריק כולם מועמדים לסרט הקולנוע הטוב ביותר – דרמה בזמן בָּבֶל, הבנשיז מאינישרין, הכל בכל מקום בבת אחת, Glass Onion: A Knives Out Mystery ו משולש של עצב נמצאים בקטגוריה של הסרט הטוב ביותר – מחזמר או קומדיה.

קייט בלאנשט (זֶפֶת), אוליביה קולמן (אימפריית האור), ויולה דייויס (המלך האישה), אנה דה ארמאס (בְּלוֹנדִינִית) ו מישל וויליאמס (בני הזוג Fabelman) הם המועמדים להופעה הטובה ביותר של שחקנית בסרט – דרמה. לגבי שחקני דרמה, אוסטין באטלר (אלביס), ברנדן פרייזר (הלוויתן), יו ג'קמן (הבן), ביל נייגי (חַי) ו ג'רמי פופ (הבדיקה) כולם מתמודדים על פרס ההופעה הטובה ביותר.

למחזות זמר וקומדיות, דניאל קרייג היה הכוכב היחיד מ סכינים החוצה לזכות במועמדות לשחקן הטוב ביותר, לצדו אדם דרייבר (רעש לבן), קולין פארל (הבנשיז על אינשרין), ראלף פיינס (התפריט) ו דייגו קלווה (בָּבֶל).

לגבי שחקניות המחזמר או הקומדיה, לסלי מנוויל (גברת האריס נוסעת לפריז), מרגוט רובי (בָּבֶל), אניה טיילור-ג'וי (התפריט), אמה תומפסון (בהצלחה לך, ליאו גרנדה) ו מישל יו (הכל בכל מקום בבת אחת) כולם מועמדים.

שידור 2023 חזר ל-NBC לאחר שהרשת ביטלה את השידור בשנת 2022 על רקע העיתונות הזרה בהוליווד שקיבלה תגובה.

בפברואר 2021, ה לוס אנג'לס טיימס דיווח כי לא היו חברים שחורים בקרב 87 האנשים של HFPA. החשיפה, שפורסמה שבוע לפני גלובוס הזהב ה-78, הובילה ל-102 חברות פרסום שהוציאו הצהרה משותפת שבה התחייבו לא לעבוד עם HFPA עד שיפעלו כדי לתקן את הדברים, וכוכבים רבים, כולל תום קרוזהתבטא בפומבי נגד הארגון.

מאז, HFPA פרסמה הודעה לעיתונות על הוספת 103 מצביעים חדשים על מנת לגוון את הארגון שלהם.

חזור הערב כדי לראות תמונות מהשטיח האדום מגלובוס הזהב של 2023!

קישור מקור