התמונות החמודות ביותר של הבת אמבר של אודרי וג'רמי רולוף

התמונות החמודות ביותר של הבת אמבר של אודרי וג'רמי רולוף

היא גדלה כל כך מהר! אנשים קטנים, עולם גדול אלום ג'רמי רולוף ואשתו, של אודרי רולוף הילדה הראשונה, אמבר, כבר התחילה לגן, יש לה את משחק האחות הגדולה והיא חמודה לאתחל. בנוסף, מכיוון שהיא הבכורה של בני הזוג, זה אומר שאולי קיבלה קצת יותר זמן מול המצלמה – והתמונות המקסימות האלה מוכיחות זאת!

אמבר ג'ין עשתה את הופעת הבכורה שלה בעולם ביום ראשון, 10 בספטמבר, 2017, במשקל בריא של 7 ק"ג, 13 אונקיות. והיא מלאה באנרגיה מהיום הראשון.

"[She] אוהבת להתכרבל על החזה שלנו, להתנדנד, וכשאבא שלה שר לה", שיתפה אודרי כאשר אמבר הייתה בת שבועיים.

"היא אוכלת ומתנועעת ביום, ואוכלת ומתכרבלת בלילה", בגיל 4 שבועות, שיתפה האמא לשלושה. "היא אוהבת לשלוף את השיער שלנו, לא אוהבת פיג'מת רגליים (היא בועטת ברגליה ישר מהרגליים), היא אוהבת את האמבטיה, והיא מעדיפה לישון ישר או על החזה שלנו. היא מחייכת הרבה ואנחנו נשבעים שזה בכוונה”.

אחרי שאחיה התינוק, בודה, נולד, אמבר קיבלה באופן טבעי את תפקיד האחות הגדולה.

"היא כל כך אוהבת את זה. תמיד רוצה לעזור לי איתו, תמיד דואגת לו אם הוא עושה משהו שהוא לא אמור לעשות [she] תמיד רוצה לשחק איתו", כתב מנחה הפודקאסט בתגובה נפרדת. "היא אוהבת להצחיק אותו."

בזמן שג'רמי ואודרי עדיין עובדים בציבור כמשפיעים, סופרים, מאחי פודקאסט, המשפחה בחרה לעזוב LPBW ביולי 2018. למרבה המזל, שני ההורים משתפים בגאווה עדכונים של הילדים הקטנים שלהם בחשבונות המדיה החברתית שלהם!

"אחרי 14 שנים, יותר מ-300 פרקים ו-17 עונות, הגיע הזמן. לפני שנה, קיבלתי את ההחלטה שהעונה הזו תהיה האחרונה שלנו", הסביר ג'רמי בהצהרה בנושא מדיה חברתית בזמן. "זו הייתה ריצה מדהימה, ואני לא יכול להגיד תודה מספיק לכולכם שצפו ותמכו בנו לאורך הרכיבה. יש לנו את המעריצים הנאמנים ביותר בטלוויזיה, ואנחנו מעריכים כל אחד מכם. אתה מה שגרם לעשות את זה לכל כך כיף".

ועכשיו היא אחות גדולה פי שניים. התינוק השלישי של ג'רמי ואודרי, בן בשם ראדלי נייט, נולד ב-8 בנובמבר 2021.

"[She takes] את התפקיד הסיסי הגדול שלה ברצינות רבה, "שיתפה אודרי 19 בנובמבר. "אני עדיין צוחק כשג'ר [suggested] נותנת לאמא שלי תור להחזיק את רדלי והיא כל כך עונה בחביבות, 'אממ אתה יכול לשבת כאן ולתת לו טפיחה קטנה'. ואז היא ממשיכה לשאול אם היא יכולה להביא את אחיה התינוק להראות ולספר בגן".

המשך לגלול כדי לראות כמה מהרגעים הכי חמודים של אמבר.קישור מקור