התמונות החמודות ביותר של שיקגו ווסט מוכיחות שהיא התאומה של קים קרדשיאן

התמונות החמודות ביותר של שיקגו ווסט מוכיחות שהיא התאומה של קים קרדשיאן

לגמרי מקסים! שיקגו ווסט, הילד השלישי של קים קרדשיאן ו קניה ווסטאיכשהו פשוט שומרת נעשה חמוד יותר!

שיקגו נולדה באמצעות פונדקאית ב-15 בינואר 2018, במשקל 7 פאונד, 6 אונקיות. צרור השמחה הקטן ממשיך להאיר את חשבונות המדיה החברתית של משפחת קרדשיאן – יחד עם אחיה הגדולים, אחותה נורת' ואחיה סיינט, ואחיה הצעיר, מזמור.

שיקגו כמעט נקראה מרי ג'ו על שם מתעדכן עם הקרדשיאן סבתו של הכוכב, אבל קים וקניה החליטו ללכת עם שיקגו. היא אמרה אלן דג'נרס ששיקגו נקראה על שם העיר ש"עשתה" את הראפר. בנוסף, מרי ג'ו ווסט לא דַי מתאים לסגנון השמות של ההורים, נכון?

ארבעה ילדים בהחלט מעסיקים את קים – במיוחד כששיקגו מנסה לברוח עם ארנק היא שלפה מהארון של מייסד SKIMS. די ערמומי! או מי יכול לשכוח את הזמן שבו היא התרסקה עם דודתה של קיילי ג'נר פרק אחרון של סרטי הדוקוס שלה ביוטיוב, "בתוך קיילי קוסמטיקס," ביולי 2021 לצד בת דודתה, בתו של רוב קרדשיאן, חלום קרדשיאן.

באותו זמן, דעתו של קיילי הוסחה על ידי קריס ג'נר, וניתן לראות את בני הדודים נכנסים לחדר עם שקיות קניות כסופות מלאות במוצרים של דודתם. תמיד טוב שיש כמה שותפים לפשע. למרבה המזל, לשיקגו יש הרבה עזרה מבני הדודים והאחים שלה.

למרות כל השובבות הרצינית והמקסימה הזו, קים הודתה בעבר שהיא תהיה פתוחה ללדת עוד ילדים, אבל היא לא מרגישה שהיא נמצאת במקום הנכון בחיים כרגע כדי להביא עוד ילדים לעולם.

"יכולתי לעשות עוד שניים, אבל אני פשוט לא חושב שכדאי לי," ה אָנוֹכִי המחבר סיפר לורה וסר בפרק שלה בפברואר 2019 "הכל הוגן" פודקאסט, לפני שהיא הגישה בקשה לגירושין מקניה בפברואר 2021. "אני פשוט לא יכולה לעשות יותר כי אני באמת רוצה ללכת לבית הספר ואני באמת רוצה לעשות את כל הדברים האלה… אני חושבת שארבע זה טוב."

כשיש לך ארבעה ילדים חמודים, קשה שלא לחשוב על עוד! גם כשהם צריכים "שוחד על מקל" לצלם איתך תמונה הגונה של יום האם.

קים אמרה בעבר כי שיקגו "נראה כמו, בכנות, התאום שלי, מעורבב עם סיינט. זה כמו שנינו בה." אתה רואה את הדמיון?

המשך לגלול כדי לראות את התמונות האחרונות והחמודות ביותר של שיקגו ווסט!קישור מקור