התמונות של אמילי, קובי בייבי גירל סקרלט

התמונות של אמילי, קובי בייבי גירל סקרלט

ארוס בן 90 יום כוכבים אמילי ביברלי ו קובי בלייז היו לו 90 יום להתחתן בעקבות הגעתו של קובי לעיר הולדתה הקטנה סלינה, קנזס. מלבד ההחלטה אם הם באמת רוצים להיות ביחד – הם בחרו להקשות עוד יותר על ידי גילוי שהם מצפים לתינוק מספר 2.

אמילי וקובי – שחולקים בן בשם קובאן – הוזהרו על ידי הורי אמילי שהיא לא תיכנס להריון עם תינוק מס' 2 בזמן שהם עדיין תחת קורת הגג שלהם. באותו זמן, קובי לא עבד, וכל האחריות הכלכלית נפלה על אביה של אמילי.

"את צריכה לעשות מה שנכון עבור קובאן וחוץ מזה, אם את לא חושבת שזה יעבוד, אל תפחדי להגיד, 'בואי נבטל את הדבר הזה'", הסביר לה אביה לפני ליליד קמרון. הַגָעָה. "אני תומך בכולם במשך שישה חודשים, נכון? דבר אחד בטוח, עדיף שלא תיכנסי להריון".

עם זאת, רק שבועות לאחר מכן, לאחר הפרש של שנתיים עקב מגיפת COVID-19, הזוג מצא את עצמו בחדר שירותים של בית מרקחת תוך בדיקת הריון.

קובי ואמילי גילו שאמא של אחת לא נטלה אמצעי מניעה כי קובי הרגיש שאמצעי מניעה יעשו את זה "קשה מאוד" להרות. הם הסתמכו על אפליקציית מעקב אחר מחזור ושיטת המשיכה במקום.

"אני אפילו לא מאמינה שאנחנו עושים בדיקת הריון עכשיו", אמרה אמילי לקובי כשפתחה בטירוף ערכת בדיקה במהלך פרק ביולי 2022.

לאחר שקיבלו שתי תוצאות חיוביות, הזוג החליט להמתין לספר למשפחותיהם עד לאחר נישואיהם. בזמן שקובי הבטיח לאמילי שהוא לא יספר לאביה, הוא הרגיש אשמה גדולה והביא דמעות על שמירת הסוד.

"אני מכבד כל כך את אביה וזה ממש כואב, לא לספר לו על ההריון כי כרגע, אני מרגיש שהוא כל כך סומך עליי", אמר קובי על המצב. "זה הולך להיות כאילו אכזבתי אותו, ואני חושש שאהרוס הכל, אבל אני פשוט לא יכול לסבול את זה יותר."

בסיכום העונה ה-9, הזוג גילה שהם קיבלו בשקט את בתם הראשונה, סקרלט אן אנגווי, ב-5 באוקטובר 2021, במשקל של 9 פאונד ו-7 אונקיות.

"קובי ואני מאוד נרגשים לקבל את סקרלט כחלק מהמשפחה שלנו", אמרה אמילי Us Weekly באוגוסט 2022. "היא משלימה אותנו וממלאת את ליבנו בשמחה. יש לנו תחושה שהיא לא תהיה האחרונה שלנו".

גלול למטה כדי לראות את התמונות החמודות ביותר של בתם של אמילי וקובי, סקרלט.

קישור מקור