התמונות של אמילי, קובי בייבי קובן

התמונות של אמילי, קובי בייבי קובן

אחרי רומן סוער קצר, ארוס בן 90 יום כוכבים אמילי ביברלי ו קובי בלייז מצאו את עצמם מאורסים ומצפים לילדם הראשון המשותף. בנם קובאן נולד ביולי 2019 בעקבות פגישתם המקרית במהלך לילה של ילדה בשיאן, סין, בזמן שיליד ארה"ב שהה בארץ ועבד כמורה לאנגלית.

"חשבתי שקובי פשוט הולך להיות דוכן לילה אחד ממש כיפי", התוודה יליד סלינה, קנזס, בבכורה של עונה 9 באפריל 2022. "אבל הדברים נעשו ממש רציניים, ממש מהר. הוא היה פשוט כל כך מתוק ובדיוק כמו בחור נחמד באמת. ידעתי שזה מישהו שאני רוצה להיות איתו".

בני הזוג התארסו במהרה, ולאחר ארבעה שבועות נודע להם שהם מצפים לילדם הראשון המשותף. "לא תכננו להיכנס להריון מיד, אבל היינו", הסבירה מאוחר יותר המטפלת בווידוי סולו. "אז החלטנו, בואו נעשה את זה ובואו נעשה את זה באמריקה."

בעוד אמילי וקובי נסעו לארצותיהם בהתאמה כשהם מחכים לאישור אשרת המבקר של קובי – היא נדחתה מאוחר יותר ויליד קמרון החמיץ את הולדת בנו הראשון. מפגש המשפחה יתעכב במשך יותר משנתיים עקב מגיפת COVID-19.

קובי יפגוש סוף סוף את בנו בגיל 17 חודשים. "זה פשוט עצוב שאבא שלו לא כאן כדי, כמו, להחליף חיתול ראשון, או לאהוב, לזרוק לו את הכדור או כמו, ללמד אותו צרפתית", אמרה אמילי בבכי למפיקים על התקופה שלהם בנפרד. "זה פשוט היה אמא, אמא, אמא. אז זה בהחלט קשה".

הלהבות החדשות שהתאחדו חוו כאבי גדילה גדולים כשהתמודדו עם הדינמיקה המשפחתית החדשה שלהן – כל זאת תוך כדי ביצוע תחת קורת הגג והתמיכה הכלכלית של הוריה של אמילי. עם הגעתו של קובי לעיירה הקטנה של אמילי במערב התיכון, הזוג נקלע לוויכוח הראשון שלהם על הנקה ביום הראשון של 90 הימים שהוקצו להם.

"זה נורמלי, כמו בסדר, אמא צריכה להניק את הילד שלה, נכון? גם איפה אתה עושה זה משנה", הסביר קובי. "באפריקה, נשים יהיו קצת יותר דיסקרטיות. באותה מידה אתה יכול לבחור ללכת למרתף או לחדר שלך ולעשות את זה."

למרות החששות הגדולים של ארוסה, הוריה של אמילי היו בחדר כדי לשמוע את הוויכוח ולגבות את בתם. "אני חושב שקובי טעה לחלוטין", התוודה אביה, דיוויד, בפני המצלמות. "זה טבעי לחלוטין עבור אמילי לרצות לעשות את מה שהיא צריכה לעשות… קצת הופתעתי מכך שזה לא כל כך נפוץ מאיפה הוא בא. הייתי מוכן לקפוץ פנימה אם אצטרך".

גלול למטה כדי לראות את התמונות הכי חמודות של בנם קובאן.

קישור מקור