התעללות במרי בראון של נשות האחיות: הצהרת מיקלטי בראון

מדבר. נשות אחות כוכב מיקלטי בראון התייחס לטענות כי מרי בראון היה מתעלל כלפי קודי בראון18 הילדים של

"אני מדבר על החוויות והדעות האישיות שלי על מרי בראון. אני לא רוצה לזלזל בחוויות של האחים שלי איתה", אמרה מיקלטי, בת 26, בקליפ ששותף באמצעות Patreon, ששותף באמצעות אינסטגרם מאת הבלוגר ללא כדור בדולח. "אני לא זוכר שמרי אי פעם התעללה בי פיזית. היא התעללה מאוד רגשית ומילולית כלפי כולנו כשהיינו צעירים יותר".

מיקלטי הסביר שההתעללות של מרי פסקה כשהילדים "התבגרו מספיק" והם "היו מסוגלים להשיב מלחמה".

"אני באמת חושב שקיבלתי את הנטל", המשיך אישיות TLC. "האחים שלי אמרו לי כמה פעמים שהם חושבים שאכן קיבלתי את הגרוע ביותר שהיא נתנה. עם זאת, אני חושב שכולנו הושפענו ממנה".

מיקלטי הסבירה אז שהיא נאלצת להתמודד מדי פעם עם מרי בחייה ה"מקצועיים" מכיוון ששניהם מוכרים בגדים דרך LuLaRoe, וציינה שהיחסים ביניהם "לבביים".

"היא לא, וגם לא תהיה, חלק מהחיים שלי וגם לא מהחיים של בעלי או של הילדים שלי בגלל הטראומה שחוויתי כילד שגדלתי", כריסטין בראוןהוסיפה הבת של. "אני לא חושב שהיא אדם נורא, אבל אני לא חושב שהיא בהכרח אדם נחמד."

מיקלטי סיכם את הסרטון באיחל למרי, בת 52, "את הטוב ביותר".

כוכב הריאליטי התייחס להאשמות לאחר מכן פידון בראון עשה את טענות מזעזעות להתעללות בְּמַהֲלָך ראיון עם ג'ון ייטס ב-11 בינואר.

בזמנו, פיידון, בן 24, טען כי "שוחק וסוג של מרושעות אינן מילים חזקות מספיק" כדי לתאר את מרי. לאחר שנשאל אם ההתנהגות ה"שוחקת" "עברה בעבר מילולית", טען בוגר המשמר הלאומי, "זה עובר כל כך הרבה מעבר מילולי. מילולי בעצם הפסיק להתקיים".

זמן קצר לאחר הראיון של פידון, גוונדלין בראון גיבה את הערותיו תוך כדי מענה לשאלות של מעריצים דרך Patreon.

"[Meri] הייתה מפחידה בתור ילדה אבל היא מעולם לא תקפה אותי וראיתי אותה אלימה רק פעם אחת", אמרה אז גוונדלין, בת 21. "כל זה היה לפני הרבה זמן."

לאחר מכן היא ציינה שנראה כי מרי בחרה יותר במיקלטי. "למרי היו רגעים שבהם היא הייתה גסה ומפחידה, אבל אני לא זוכר שהיא הייתה פיזית עם אף אחד מלבד מיקלטי וזה היה רק ​​פעם אחת", טען היוטיובר. "אני מאמין שלכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה… אני לא יודע כלום על הצלת חיים של מישהו, בכנות. היא נתקלה בחוסר חיבה יותר מכל דבר אחר."

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

מרי עדיין לא התייחסה להאשמות בפומבי, אם כי היא שברה את שתיקתה בעקבות הפסקה קצרה ברשתות החברתיות לאחר שאישרה את פרידתה מקודי, בת 54, ב-10 בינואר.

"ביליתי יום הולדת מס' 52 עם כמה מהאנשים האהובים עלי בעולם. הרבה צחוקים, הרבה שיחות טובות וטונות של אוכל טוב!" הבעלים של Lizzi's Heritage Inn כתב באמצעות אינסטגרם ב-16 בינואר. "בימים כאלה, אני נזכר שוב באנושיות של אנשים עם לב טוב וישר, בחברים שיש להם את הגב ועומדים בשבילך, ובטוב הכללי בעולם".קישור מקור