עדכוני 'נשות אחיות' 2022: חדשות מרשימות, סיפורים מובילים

התעללות במרי בראון של נשות האחיות: מיקלטי, טוענת גוונדלין

נשות אחות כוכב גוונדלין בראון טוענת שהיא ראתה מרי בראון להיות "אלים" עם אחות מיקלטי בראון בהזדמנות אחת לאחר מכן טענות מזעזעות להתעללות מיוצר ע"י פידון בראון.

תוך כדי תשובה לשאלות מעריצים באמצעות Patreon לגבי Paedon's חומר נפץ של שלוש שעות ראיון עם ג'ון ייטס ב-11 בינואר, גוונדלין, בת 21, נפתחה על ילדותה ועל מה שגדל מסביב הבעלים של ליזי'ס Heritage Inn, 52, היה ממש כמו. "[Meri] הייתה מפחידה בתור ילדה אבל היא מעולם לא תקפה אותי וראיתי אותה אלימה רק פעם אחת", טענה, לפי דיווחים רבים. "כל זה היה לפני הרבה זמן."

היוטיובר פירט בתגובה נוספת וטען, "למרי היו רגעים איפה שהיא הייתה גסה ומפחידה אבל אני לא זוכר שהיא הייתה פיזית עם מישהו חוץ מיקלטי וזה היה רק ​​פעם אחת. אני מאמין שלכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה… אני לא יודע כלום על הצלת חיים של מישהו, בכנות. היא נתקלה בחוסר חיבה יותר מכל דבר אחר…"

ההערות האחרונות של אישיות ה-TLC מתייחסות להצהרותיו של Paedon לגבי רובין בראוןשלטענתו הייתה ב"מערכת יחסים פוגענית ביותר עם האקס שלה" והצליחה "לראות את הסימנים" של אחרים שעברו התעללות.

"אני לעולם לא יכול לשנוא את רובין כי היא פקחה כמה עיניים", אמר פיידון, בן 24, במהלך הראיון שלו. "רובין כנראה הציל כמה מהחיים שלנו. לא בהחלט אבל כנראה, אולי. בהחלט הציל את חייו של מיקלטי”.

באדיבות TLC

במהלך הראיון שלו, בוגר המשמר הלאומי טען גם כי "שוחק וסוג של מרושע הם לא מילים חזקות מספיק" כדי לתאר את המוכר לולה רו. לאורך כל נישואיהם הפוליגמיים, מרי, רובין, ג'נל בראון ואמא של פידון כריסטין בראון החשיבו את עצמן אימהות לכולן קודי בראוןשל 18 ילדים.

"הן לא מספיק מילים תוקפניות", אמר פיידון, וטען, "מרי לא היה נחמד… שוחקים היא לא מספיק מילה כדי להסביר מה מרי הייתה לכמה מאיתנו הילדים ספציפית."

כשנשאל אם ההתנהגות ה"שוחקת" "עברה בעבר מילולית", טען פידון, "היא עוברת כל כך הרבה מעבר מילולית. מילולי בעצם הפסיק להתקיים".

אם כי מרי – שאישרה זאת באמצעות אינסטגרם ב-10 בינואר היא וקודי "הפסיקו" את נישואיהם אחרי כמעט 33 שנים ביחד – עדיין לא התייחסה להאשמות בפומבי, היא שבר את שתיקתה לאחר הפסקה קצרה במדיה החברתית על רקע ההכרזה על הפיצול שלה ושל קודי.

"ביליתי יום הולדת מס' 52 עם כמה מהאנשים האהובים עלי בעולם. הרבה צחוקים, הרבה שיחות טובות וטונות של אוכל טוב!" מרי, 52, כתבה בחלקה באינסטגרם ב-16 בינואר. "בימים כאלה, אני נזכר שוב באנושיות של אנשים עם לב טוב וישר, בחברים שיש להם את הגב ועומדים בשבילך, ובטוב הכללי בעולם".

נציגי Mykelti, Paedon ומרי בראון לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור