הת'ר ריי יאנג בהריון עם התינוק של טארק אל מוסה

תינוק על סיפון! הת'ר ריי יאנג בהריון ו מצפה לילדה הראשון עם בעל טארק אל מוסא.

"הַפתָעָה!!! בייבי אל מוסה מגיע בתחילת 2023!!” ה מכירת שקיעה כוכב, 34, וה פליפ או פלופ אישיות, בת 40, כתבה תמונות של הבייבי באמפ שלה במהלך ההכרזה שלה באינסטגרם ביום רביעי, 13 ביולי.

באדיבות כריסטינה צ'רניק

סוכן הנדל"ן חשף כי הבשורה המרגשת הייתה "הלם גדול" שכן בני הזוג עברו לאחרונה תהליך הפריה חוץ גופית, על פי אֲנָשִׁים. "אני חושבת שכשאתה הכי פחות מצפה לזה ואין לחץ בחיים שלך, העולם פשוט הביא לנו את מה שהיה אמור להיות", אמרה לפרסום. "אני כל כך נרגש שזה קרה ככה."

החדשות המרגשות של הזוג מגיעות תשעה חודשים לאחר מכן לקשור את הקשר באוקטובר 2021. הת'ר וטארק, שחולקת הילדים טיילור ובריידן עם אשתו לשעבר כריסטינה האקאמר "אני עושה" במהלך טקס סתיו מדהים מוקף במשפחה וחברים.

לפני קשירת הקשר, הת'ר נפתח לגבי האפשרות להקים משפחה עם טארק. "אתה יודע, לפני שפגשתי את טארק והילדים, למעשה מעולם לא חשבתי שיהיו לי ילדים. הלב שלי כל כך נפתח לאפשרות ללדת תינוק", אמר האהוב על מעריצי נטפליקס סגנון חיים בספטמבר 2021.

"כשאתה מוצא את הנפש התאומה שלך, אני חושב שהמוח שלך משתנה וכיצד אתה חושב שהעתיד שלך עומד להשתנות", הסבירה הת'ר. "כאילו, מעולם לא חשבתי שאהיה הורה חורג. מעולם לא חשבתי שאתחתן עם גבר שיש לו ילדים ואקסית [wife]. מעולם לא חשבתי שאהיה במצב הזה. אז, מהרגע שפגשתי אותו, התחייבתי ב-100 אחוז. אף פעם לא חשבתי על זה פעמיים, והחיים שלנו מטורפים ואני כמו, 'נו, מה זה עוד אחד?'”.

הת'ר ריי יאנג בהריון
באדיבות טארק אל מוסה/אינסטגרם

יתר על כן, הת'ר פתחה את המאבקים שלה עם פוריות. "הקפאתי את הביצים שלי פעם אחת," נזכרה הת'ר. "למעשה יש לי פוריות נמוכה. אז עשיתי את זה כי יש סיכוי שאולי לא אוכל ללדת [normally]. עשיתי את זה רק בשביל העתיד שלי. אני לא צריך להרגיש שהצטערתי שלא היו לי ילדים. רק רציתי שתהיה לי האופציה. אני כנראה אעשה עוד סיבוב רק ליתר ביטחון כי אין לי הרבה ביצים, אז אני אשמור על מה שיש לי".

לדברי הת'ר, לה ולטארק יש סגנונות הורות "מקבילים" עם טיילור, 11, ובריידן, 6. "הוא אף פעם לא מייקר אותי. הוא נותן לי לקחת אחריות ולהורות איך שאני רוצה", הבטיח יליד אנהיים, קליפורניה. "אנחנו כל כך מאוהבים בילדים, ואני כל כך מאוהב בטארק והוא אבא כל כך מדהים, ואנחנו כל כך הורים ביחד."

מזל טוב לזוג המאושר!

קישור מקור