הת'ר ריי יאנג יולדת בן עם טארק אל מוסה

יש מקום לברכות הת'ר ריי יאנג ו טארק אל מוסא! ה מכירת שקיעה כוכב ילדה ביום שלישי, 31 בינואר 2023, לבן. בני הזוג עדיין לא חשפו את שמו.

"הילד התינוק שלנו כאן. אמא והתינוק מאושרים, בריאים, עייפים אבל מסתדרים טוב. הלב שלנו כל כך שמח", כתבה הת'ר את זה של הזוג הודעה דרך אינסטגרם. החדשות המשמחות של בני הזוג אושרו בקשר על ידי היחצן שלהם, אדה קלקיי.

באדיבות הת'ר רא אל מוסה/אינסטגרם

האישיות של נטפליקס חשפה את הריונה ברשתות החברתיות ביולי 2022. הפוסט הכיל סדרת תמונות מציגה לראשונה את הבייבי באמפ שלה וכיתוב שאומר, "הפתעה!!! בייבי אל מוסה מגיע בתחילת 2023!!”

החדשות המרגשות הגיעו כ"הלם גדול" לסוכן הנדל"ן ו פליפ או פלופ כוכב. בני הזוג גילו אֲנָשִׁים שהם עברו תהליך IVF. "אני חושב שכשאתה הכי פחות מצפה לזה ואין לחץ בחיים שלך, העולם פשוט הביא לנו את מה שהיה אמור להיות", אמרה הת'ר לפרסום. "אני כל כך נרגש שזה קרה ככה."

ההודעה המשמחת של הזוג הגיעה תשעה חודשים לאחר מכן השניים קשרו את הקשר באוקטובר 2021 בטקס סתיו מדהים מוקף במשפחה וחברים. טארק היה נשוי בעבר כריסטינה הול (לבית האק), איתו הוא חולק שני ילדים, טיילור ובריידן.

לפני שציפורי האהבה אמרו "אני כן", הת'ר פתח לגבי הקמת משפחה עם טארק. "אתה יודע, לפני שפגשתי את טארק והילדים, למעשה מעולם לא חשבתי שיהיו לי ילדים. הלב שלי כל כך נפתח לאפשרות ללדת תינוק", סיפר יליד אנהיים סגנון חיים בספטמבר 2021.

"כשאתה מוצא את הנפש התאומה שלך, אני חושב שהמוח שלך משתנה וכיצד אתה חושב שהעתיד שלך עומד להשתנות", הסבירה הת'ר. "כאילו, מעולם לא חשבתי שאהיה הורה חורג. מעולם לא חשבתי שאתחתן עם גבר שיש לו ילדים ואקסית [wife]. מעולם לא חשבתי שאהיה במצב הזה. אז, מהרגע שפגשתי אותו, התחייבתי ב-100 אחוז. אף פעם לא חשבתי על זה פעמיים, והחיים שלנו מטורפים ואני כמו, 'נו, מה זה עוד אחד?'”.

כוכבת הריאליטי של נטפליקס גם פתחה את המאבק שלה בפוריות לאורך השנים. "הקפאתי את הביצים שלי פעם אחת," נזכרה הת'ר. "למעשה יש לי פוריות נמוכה. אז עשיתי את זה כי יש סיכוי שאולי לא אוכל ללדת [normally]. עשיתי את זה רק בשביל העתיד שלי. אני לא צריך להרגיש שהצטערתי שלא היו לי ילדים. רק רציתי שתהיה לי האופציה. אני כנראה אעשה עוד סיבוב רק ליתר ביטחון כי אין לי הרבה ביצים, אז אני אשמור על מה שיש לי".קישור מקור