כוכבי החיים שלי במשקל 600 ק

'ה-600 ליברות שלי. כוכבי החיים שמתו: מוות מזיכיון TLC

Discovery+; TLC (3)

מעריצים של ה-600 ליברות שלי. חַיִים נהנינו לצפות בסיפורי ההצלחה מעוררי ההשראה של אינספור חברי צוות במהלך השנים, אבל גם איבדנו כמה כוכבים מהזיכיון מוקדם מדי.

באוגוסט 2021, הצופים היו הרוסים לשמוע על מותה קורע הלב האחרון של חברת תוכנית, בוגרת העונה ה-8 ג'ינה מארי קרסלי, שמתה בביתה בטאקרטון, ניו ג'רזי, בגיל 30. סיבת המוות שלה לא צוינה ב- ההספד שלה, למרות שהוא הזכיר שהיא הייתה מוקפת באהוביה ברגעיה האחרונים.

"TLC הייתה עצובה מאוד מאובדנה של ג'ינה קרסלי, ששיתפה את מסע הירידה במשקל שלה ב ה-600 ליברות שלי. חַיִים", צייצה הרשת על רקע החדשות החגיגיות. "המחשבות והתפילות שלנו עם משפחתה בתקופה קשה זו".

עוד מטופל של ד"ר נוזאראדן ומשתתפת העונה ה-8 – קוליסה מקמיליאן – מתה בספטמבר 2020 בגיל 41 בבאטון רוז', לואיזיאנה.

לדבריה, היא התמודדה עם סיבוכים שנגרמו מניתוח הרזיה שממנו לא התאוששה TMZ. למרות שעדיין היו חוקי ביקור בתוך מגיפת הנגיף, בית החולים איפשר לאמה ולשתי בנותיה המתבגרות של קוליסה להיכנס לחדר כדי להיפרד.

ג'יימס קינג, שהופיע בעונה 5, נפטר גם הוא באפריל של אותה שנה מאי ספיקת כליות בבית החולים סנט תומאס מידטאון בנאשוויל, טנסי, לצערם של המעריצים ששרשו אותו לאורך כל התהליך.

במהלך הופעות בתוכנית הארוכה, ד"ר עכשיו מכניס את מטופליו לדיאטה קפדנית דלת פחמימות וקלוריות כדי לעזור להם להשיל קילוגרמים עודפים כהכנה לניתוח בריאטרי. הוא סיפק את תוכנית התזונה המפורטת והבריאה בספרו, קנה המידה לא משקר, אנשים כן. למרות שאנשים רבים יכולים להגיע למשקל היעד שלהם בעזרתו, אחרים התקשו להתגבר על המכשולים שלהם בגלל סיבות אישיות או בעיות בריאותיות.

"התפקיד שלי הוא לא להחמיר אלא למצוא דרך להניע אותם לעבוד קשה כדי להגיע למטרות שלהם. יש מקרים שבהם אני חושב שזה נחוץ לאיזו אהבה קשה ואני צריך להיות חמור איתם, אז אני מראה קצת מהדאגה והתסכול שלי", אמר ד"ר עכשיו אֲנָשִׁים על הגישה שלו לעזור למטופליו בראיון ב-2017. "אפילו בזמנים האלה, התפקיד שלי הוא למצוא דרך לעבוד איתם כדי להביא את המשקל שלהם למקום בריא. הם מטופלים כי הם זקוקים לעזרה ותפקידי לעזור להם לא משנה מה”.

גלול דרך הגלריה כדי לראות את ה-600 ליברות שלי. חַיִים כוכבים שאיבדנו מוקדם מדי.

קישור מקור