ה-BF של ליאה, Jaylan Shut Down Daughters' TikTok

ה-BF של ליאה, Jaylan Shut Down Daughters' TikTok

לא בבית שלו! אמא מתבגרת 2 כוכב לאה מסר והבנות אלייה "גרייסי" סימס ואדלין קלברט נעצרו במהירות מליצור סרטון ריקוד של TikTok כאשר החבר של לאה, ג'יילן מובלינכנס כדי להוריד את רגלו.

כוכב הריאליטי, בן 30, שיתף את הסרטון המצחיק של עצמה רוקדת בסלון לוויראלי טיק טוק מערבבים את "Cool for summer x Pony" מאת Kuya Magik לאפליקציית המדיה החברתית ביום שבת, 13 באוגוסט. אם לשלושה נראתה לובשת זוג מכנסי אימון אפורים וחולצת קרופ, בעוד שאדי, בת 9, עמדה ישירות מול מצלמה במכנסי ג'ינס קצרים וחולצת טריקו ורודה עם ציפה של בריכה חד קרן בחזית. גרייסי, בת 12, התנשאה מעל אמה ואחותה כשהיא עמדה מאחור ומנענעת פסים כחולים בשערה.

כשהשלישיה נדנדה את גופם למילים, "יש לי את המוח שלי על הגוף שלך ואת הגוף שלך על המוח שלי", ג'יילן מיהר לתפוס את הטלפון. "לא, לא, לא," אמר בפיו עם חיוך מאוזן לאוזן על פניו כשהוא מנענע את אצבעו מול המצלמה.

מעריצי ה אמא מתבגרת כוכב – שחולק את אדי עם הבעל לשעבר ג'רמי קלברט והתאומות אליאנה ואליה עם הבעל לשעבר קורי סימס – הציפה את מדור התגובות של הפוסט בשבחים כלפי היפה שלה.

"האדם הזה. הגן על הבנות שלך בכל מחיר!! הוא שומר לאה!!” אחד העוקבים כתב עם זוג אימוג'י צוחקים בוכים. "הוא ממש ממש לא, "הוסיף אחר. "הוא טיפל בעניינים שלו והכל אבל ברגע שהקצב הזה ירד, זה היה לא אוטומטי עבורו", כתב מעריץ אחר.

באותו סרטון ה תקווה, חסד ואמונה הסופרת נצפתה על ידי מעריצים בעלי עיני נשר עונדות מה שנראה כטבעת אירוסין ורצועת נישואין על הקמיצה השמאלית שלה.

"האם אני רואה טבעת על האצבע הזו?!?!?" מעריץ אחד הגיב באימוג'י מסמיק. "צפיתי כמה פעמים [and it] נראה כאילו היא נשואה. אני רואה להקת נישואין ויהלום," צלצל אחר.

למרות שהזוג עדיין לא הגיב על שמועות האירוסין, השניים מגיעים ליום השנה שלהם לאחר שהפכו את הדברים לרשמיים במהלך חופשה רומנטית באוגוסט 2021.

"הפכנו רשמית לאקסקלוסיביים במהלך הטיול שלנו לקוסטה ריקה, כשג'יילן ביקש ממני להיות החברה שלו בארוחת ערב שקיעה! היה מושלם!" לאה סיפרה בידור הערב בספטמבר 2021. "זה עושה [it] כמעט חודש, אבל אנחנו נרגשים לראות מה צופן העתיד".

קישור מקור