וידויים מיניים, תביעות בגידה ועוד

אומר את האמת שלה. אוברי אודיי לא התאפקה כשהתייחסה ליחסיה עם חוף ג'רזי כוכב פול "פאולי ד"דל וקיו ג'וניור.איתו יצאה מ-2015 עד 2018, בראיון בלעדי איתו בקשר תוך כדי קידום השיר החדש שלה, "זוג מטרות".

"לא קיימתי יחסי מין אחרי פאולי במשך שלוש שנים", מספרת אוברי, בת 38 בקשר. "התחלתי להשתמש יתר על המידה בסקס במערכת היחסים שלנו כדי שה-K שלו יהיה כל כך עייף, שהוא לא ילך בנות בסופי שבוע כשהוא הולך לאירועים שלו. לא רציתי שהוא יבגוד".

למרות הטקטיקה שלה לשמור על כוכב הריאליטי מלהתעות, ה בין שתי רעות האמנית טוענת כי פאולי, 42, שכבה עם נשים רבות בזמן שהן ביחד, וציינה שהיא תתעורר מוקדם בבוקר כשהוא מתכונן לראות אם הוא מטפח את החתיכות הגבריות שלו במקלחת. "בגלל שידעתי אם הוא, הוא עשה את ה-d-k שלו יפה בשביל מישהו וזה לא הייתי אני", היא טוענת. "ככה זה היה גרוע. זה כמה בנות".

אוברי גם טוענת שכוכב ה-MTV היה "להאיר בי גז להרגשה שאני ממציאה את הדברים האלה, בנות משוגעות והן פשוט הולכות לשקר" לפני שציין, "זה היה עקבי מדי בכל סוף שבוע, אותן שיחות. ואם אתה לא אשם אז למה קורות מסיבות שבהן אתה לוקח את הפלאפונים של הבנות בדלת? כי אף פעם לא הייתה שום הוכחה טלפונית, אבל תמיד משהו בא אליי. מעולם לא הייתי במערכת יחסים כזו".

Mediapunch/Shutterstock

פאולי מצדו הכחיש בתוקף שבגד בזמר. בזמן צילומי תוכנית ההיכרויות של MTV, ירי כפול באהבהעם שלו חוף ג'רזי costar ויני גואדגנינו מתמודד בשם הולי העלה טענות שהוא בגד באוברי במועדון. "לעזאזל, לא. אני לא בוגד… מערכת היחסים שלנו הייתה לסירוגין, לסירוגין, לסירוגין", הסביר באפריל 2019, לפי עמוד שישי. "כשהיינו בחופש, היא עשתה את שלה. כשהייתי בחופש, עשיתי את שלי. אני לעולם לא. אין פואנטה. אני לא מאמין בזה. מעולם לא בגדתי באף חברה שהייתה לי בחיי".

הסינגל החדש של זמרת דאניטי קיין לשעבר, "Couple Goals" – שאמור לצאת ביום שני, 21 בנובמבר, עם קליפ עירום מצונזר נלווה – נוגע גם הוא לרומנטיקה הסוערת של הזוג. השיר מציין את הפעם הראשונה שבה אוברי נוגעת בפרטי פרטים ברומן הסוער שלה עם יליד רוד איילנד.

"אני רוצה שידעו שזה רעיל וגם אהבתי אותו מאוד", היא אומרת בקשר על מה שהיא רוצה שהמעריצים ידעו על מערכת היחסים הקודמת שלה עם התקליטן. "סביר להניח שאהבתי גם דברים שהיו רעיונות שטחיים שהיו לי לגבי הרצון שאנשים יראו אותי במערכת היחסים המושלמת הזו. בערך באותה תקופה, 'שערים זוגיים' היה באמת האשטאג".

זמרת "Before I Drown" המשיכה ואמרה שהיא רצתה שהעולם יחשוב שהיא במערכת היחסים המושלמת, למרות שלטענתה פאולי לא עשתה כלום בשבילה ליום האהבה שנה אחת. "אני זוכרת שקניתי לעצמי בלונים וצילמתי לאינסטגרם כאילו הוא עשה משהו בשבילי", היא אומרת. "ואנשים כאילו, אני כל כך מקנא. כאילו, יש לכם חיים כל כך מושלמים. והוא, כאילו, לא בגד. הוא אפילו לא עשה כלום."

נציג של פאולי D לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

השיר והקליפ החדשים של Aubrey O'Day, "Couple Goals", אמור לצאת ביום שני, 21 בנובמבר.

קישור מקור