ויויאן ג'ולי-פיט, האח התאום נוקס תפסו את פרויו בתמונות חדשות

ויויאן ג'ולי-פיט, האח התאום נוקס תפסו את פרויו בתמונות חדשות

לצאת בכוחות עצמם! בזמן אנג'לינה ג'וליהבת הצעירה של ויויאן ג'ולי-פיט הוא בן לוויה הקבוע שלה בכל הנוגע לטיולים למכולת או לחנות לציוד לחיות מחמד, הראה הנער היא נעשית עצמאית יותר על ידי יציאה לקבל פרוזן יוגורט בלוס אנג'לס עם אחיה התאום נוקס ביום חמישי, 12 במאי.

האחים בני ה-13 הראו שהם מסונכרנים בכל הקשור לאופנה, שניהם לובשים את אותם הצבעים והסגנון הקז'ואל. ויויאן לבשה סווטשירט אפור בהיר עם שרוולים ארוכים עם ג'ינס תואם אפור כהה יותר, בעוד נוקס לבשה חולצת טריקו אפורה בהירה ומכנסיים שחורים, יחד עם מסיכת פנים שחורה.

נראה שהשיער של ויויאן ארוך בהרבה מהפעם האחרונה שבה צולמה בפומבי. בוב הבלונדיני עד הכתפיים שלה גדל מספיק כדי שהיא נמשכה לאחור בקוקו ארוך. הזוג לווה על ידי חבר וכן שומר ראש כדי לקבל את הפינוקים הקפואים המתוקים שלהם.

הילדה הצעירה ביותר של אנג'לינה היא היא המלווה השכיח ביותר בכל הנוגע לטיולים. ויויאן ואמה הלכו עם זרועותיהן זו סביב זו בזמן שהזוג הלך לקניות ב-The Grove של לוס אנג'לס ב-21 במרץ. בעמידה זו לצד זו, התמונות הראו שויוי כבר כמעט כמו אמה בגודל 5'7 אינץ'. אולי היא גם הולכת בעקבות הקריירה שלה!

"ויויאן אוהבת להתנהג כמו הוריה", אמר מקור סגנון חיים באופן בלעדי. "היא אוהבת ספרים, עולמות פנטזיה ופיות, יש לה דמיון מדהים. היא אולי הכי דומה לאנג'י", המשיך המקור. "יש להם את הקשר התאומים הזה והם יכולים להסתובב אחד עם השני במשך שעות."

התאומים, יחד עם שלושה מארבעת אחיהם הגדולים, מדוקס20, זהרה, 17, ו שילה15, עשו רעש גדול באוקטובר 2021 על ידי ליווי אמם על נצחים הבכורה של סיור עיתונאים. הילדים, אותם חולקת אנג'לינה עם הבעל לשעבר בראד פיטעמדו לצד אמם הגאה במהלך אירועי השטיח האדום מהוליווד ועד לונדון, נראה כל כך לבוש ומסוגנן.

המעריצים השתוללו על כמה יפים הילדים של אנג'לינה נראים ואיך הם גדלו כל כך מאז הופעות השטיח האדום האחרונות שלהם כאשר אנג'לינה הביאה את הגזע שלה לבכורות השטיח האדום ב-2019 לתמיכה ב Maleficent: פילגש הרשע. מכיוון שפרויקטי הסרטים הנוכחיים של אנג'לינה עדיין נמצאים בהפקה קדם, עד הפעם הבאה שלכוכבת הקולנוע המהממת יש סרט חדש לקדם, נוקס וויויאן יהיו כבר בשנות העשרה שלהם כשהם יגיעו לשטיח האדום.

גלול מטה לתמונות החדשות של יומן של ויויאן ונוקס בלוס אנג'לס.

קישור מקור