ויקטוריה בקהאם מבצעת את שיר הספייס גירלז בסרטון חדש

ויקטוריה בקהאם מבצעת את שיר הספייס גירלז בסרטון חדש

פוש ספייס חוזר! ויקטוריה בקהאם העניקה למעריצי הספייס גירלז אווירה חזקה לאחר שביצעה שיר בסרטון קריוקי חדש מול בעלה, דייויד בקהאם.

חבר הלהקה הבריטי לשעבר, בן 48, נראה בסרטון שפורסם באמצעות אינסטגרם של דוד, 47, שר ורוקד לצלילי הלהיט "Stop".

"ערב קריוקי עם האחד [and] רק Posh Spice @victoriabeckham @spicegirls," הוא כתב את הקליפ בשבת, 23 ביולי, שאליו הגיבה אשתו, "רק בשבילך, דיוויד!!"

הזוג נפגש לראשונה בשנת 1997 ונקשר ביולי 1999. שחקן הכדורגל לשעבר ואיל האופנה קיבלו את פני ארבעת ילדיהם, ברוקלין, הארפר, רומיאו וקרוז בקהאם.

קבוצת שנות ה-90, שכללה את ויקטוריה, גרי האליוול, מל בי, מלאני צ'ישולם ו אמה בנטון, ידועים בלהיטים המעצימים שלהם, כמו "Wannabe". המעריצים היו שבורי לב כשיצאו להפסקה בלתי מוגבלת בדצמבר 2000, אבל קיבלו זיקוקים של תקווה במהלך השנים כשהנשים החליטו להתאחד מספר פעמים לסיבובי הופעות והופעות שונות. עם זאת, מייסדת ויקטוריה בקהאם ביוטי דחתה את רובן.

הזמרים תכננו לצאת שוב לסיבוב הופעות ב-2019, ושחררו הצהרה משותפת בנובמבר 2018 על תוכניותיהם.

"נהנינו אחר צהריים נפלא להתעדכן ולהיזכר בזמנים המדהימים שבילינו יחד", נכתב אז בהצהרה שלהם. "אנחנו תמיד המומים מכמה התעניינות יש בכל העולם עבור הספייס גירלז. הזמן עכשיו מרגיש נכון לחקור כמה הזדמנויות חדשות מדהימות ביחד. כולנו מסכימים שיש הרבה אפשרויות מרגשות שיחבקו שוב את המהות המקורית של הספייס גירלז תוך חיזוק המסר שלנו של העצמה נשית לדורות הבאים".

עם זאת, ויקטוריה עלתה לכותרות רק כמה ימים לאחר שהיא טענה שכן אָפנָה, "אני לא יוצא לסיבוב הופעות. הבנות לא יוצאות לסיבוב הופעות".

עם זאת, היא עקבה בהצהרה נפרדת באינסטגרם זמן קצר לאחר מכן, כשהיא מחאה כפיים לחבריה הזמרים על החלטתם לצאת לסיבוב הופעות נוסף.

"היום מציין יום מיוחד עבור הבנות כשהן מכריזות על תאריכי סיבוב ההופעות הראשונים מאז הופענו יחד ב-2012!" כתבה מעצבת האופנה דרך אינסטגרם באותה שנה. "אני לא אצטרף לבנות שלי על הבמה שוב, אבל להיות בספייס גירלז היה חלק חשוב מאוד בחיי, ואני מאחל להן כל כך הרבה אהבה וכיף כשהן יחזרו לסיבוב הופעות בשנה הבאה. אני יודע שהם יעלו מופע מדהים, ולמעריצים הפנטסטיים, בעבר ובהווה, יהיה זמן נפלא!"קישור מקור