ורוניקה, הסיפור של טים לפני התוכנית

מתוך כל הזוגות בספין-אוף ארוס 90 יום: שיחת כריות, ורוניקה רודריגז ו טים מלקולם ברור שהם אהובים על המעריצים. בני הזוג לשעבר לא היו ארוסים בני 90 יום, אבל ורוניקה שיחקה תפקיד משנה בקו הסיפור של טים כשהופיע בעונה 3 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עם אקס ג'ניפר טרזונה.

הכימיה שלהם על שיחת כריות לעתים קרובות משאיר מעריצים דוחקים בהם לחזור להיות ביחד – אבל מה בעצם הסיפור האחורי של טים ורוניקה? המשך לגלול למטה כדי לגלות על האקסים.

באדיבות ורוניקה רודריגז/אינסטגרם

טים ורוניקה היו מאורסים בעבר

בפרק מרץ 2021 של Discovery+'s 90 יום חשוף הכלהזוג גילה שהם הכירו כשטים היה בן 28 ורוניקה הייתה בת 23.

ורוניקה ניגשה אל טים בבר, נישקה אותו והחליקה את המספר שלה לכיס האחורי שלו לפני סוף הלילה – וכך התחיל סיפור האהבה שלהם.

כשהזוג נפגש, בתה של ורוניקה, קלואי, הייתה בת שנה וחצי. טים נכנס במהירות בתור דמות אב של קלואי. מערכת היחסים של טים ורוניקה התקדמה והם חיו יחד והיו מאורסים לפני שהחליטו ללכת לדרכם.

לטים ולורוניקה היה פיצול מגעיל

"ורוניקה ואני היינו ביחד [for] שמונה שנים ופשוט אף פעם, אתה יודע, לא קשרו את הקשר. התחלנו ללכת בדרכים שונות בחיים ופשוט השתננו", גילה טים בווידוי שלו על הפרידה שלו מוורוניקה, שחלפה ארבע שנים לפני תחילת עבודתו.n ארוס ל-90 ימים: לפני 90 הימים ב-2019 – מה שאומר שהם נפרדו מתישהו ב-2015.

הוא אמר שהפרידה שלהם הפכה למגעילה כשהם נלחמו על המכוניות שלהם, הבית שלהם ואפילו הרהיטים שלהם. "אבל סוף סוף הגענו למקום טוב ועכשיו, היא החברה הכי טובה שלי", הסביר. "אנחנו רק שני חברים קרובים שפעם היו מאורסים וגידלנו את קלואי ביחד."

טים נשאר בחייה של קלואי כדמות אביה

קלואי, שהייתה אז בת 12, פרץ מעל טים בתא הווידוי שלה והתקשר אבא שלה "גיבור על". טים הוסיף, "היא חלק גדול מהחיים שלי. אני לא האבא הביולוגי שלה אבל בעיניי היא הבת שלי".

חוזר לפרק של יומני 90 יום ביוני 2022, טים התחיל ללמד את קלואי בת ה-15 לנהוג. "קלואי, היא עדיין ילדה קטנה במוחי. ילדים גדלים, ואני נרגש לראות אותה פורחת למבוגרת", הסביר למפיקים. "אבל זה פשוט מאוד מפחיד כמה מהר הזמן עובר. אני מרגיש בר מזל שורוניקה ואני עדיין באותו עמוד לגבי איך אנחנו מגדלים את קלואי".

ורוניקה הייתה מגוננת על הקשר שלה עם טים

חלק מקו הסיפור של טים וג'ניפר כלל את הקנאה של ג'ניפר בגלל מערכת היחסים הקרובה שלו עם ורוניקה. ורוניקה גם הייתה קולנית מאוד לגבי הדאגה שלה לגבי האירוסין האפשרי של טים עם חברתו המקוונת ודאגה שזה ישנה את הדינמיקה של המשפחה שלהם, אבל טים הרגיע אותה שהוא לא ייתן לאישה אחרת להיכנס בינו לבין קלואי או משפחתם – למרות שהוא הודה שג'ניפר היה חסר ביטחון לגבי משך הזמן שהוא מבלה עם האקסית שלו.

"אולי הוא לא בעלי אבל, אתה יודע, הוא החבר הכי טוב שלי", אמרה ורוניקה בווידוי שלה במהלך עונה 3 של לפני 90 הימים. "אני לא יודע מה הייתי עושה בלעדיו. אני מודאג ומזהיר מג'ניפר. אני יודע שהיא מחפשת משהו ואני לא חושב שזה הלב שלו. אם אצטרך להתערב, אעשה זאת. זאת אומרת, היא לא הולכת להרוס את המשפחה שלי."

ורוניקה השפיעה על מערכות היחסים הקודמות של טים

בווידוי שלו על הספין-אוף, טים הודה כי ורוניקה גרמה לבעיות במערכות היחסים שלו בעבר. "היו לי כמה איומים 'להיפטר ממנה, או אחרת'," אמר טים. "אני צריך את ורוניקה בחיי בגלל קלואי, אבל אני צריך את ג'ניפר בחיי כי אני רוצה שיהיה לי עתיד עם מישהו. אבל אם זה יהפוך למלחמת העולם השלישית, אני אצטרך לעשות משהו בנידון".

בעוד ורוניקה אכן יצרה בעיה במערכת היחסים של טים וג'ניפר, בני הזוג נפרדו בסופו של דבר בגלל בעיות אחרות. טים נסע לקולומביה כדי לפגוש את ג'ניפר באופן אישי בפעם הראשונה לאחר שנפגש באפליקציית היכרויות המשמשת במיוחד גברים כדי לפגוש נשים קולומביאניות, אבל הם התחבטו בראשו במהלך הטיול שלו. למרות שהם לא היו מוכנים להתארס, טים עדיין העניק לג'ניפר טבעת הבטחה בסוף הטיול שלהם.

הוא תכנן להתחיל את תהליך הוויזה של K-1 עבור ג'ניפר כשיחזור לארצות הברית, אבל הקרבות שלהם המשיכו להתעצם, הוא חשף במהלך פרק יוני 2020 בסדרה המוגבלת של TLC, ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי. באותו זמן, טים וג'ניפר כבר היו נפרדים והם לא דיברו במשך כמה חודשים.

טים הסביר שתהליך הוויזת K-1 היה יקר מאוד אז הוא אמר לג'ניפר שהוא יזדקק לזמן כדי לחסוך את הכספים. זמן קצר לאחר מכן, הוא רכש ציוד יקר מאוד עבור עסקי הנשק המותאמים אישית שלו, שבסופו של דבר החמיר את מאבקי היחסים ביניהם. "ואז כמובן, עבורה, זה היה כמו, 'אה, אכפת לך יותר מהעסק שלך'. זה התחיל סדרה של ויכוחים", גילה טים. "היא לא רצתה לבוא יותר והפסקנו לדבר. סיימנו."

ורוניקה וטים הלכו ראש בראש עם ג'ניפר והחבר החדש שלה

בעקבות מערכת היחסים של ג'ניפר עם טים, היפהפייה הקולומביאנית המשיכה לצאת עם אחר ארוס בן 90 יום אלום – דארסי סילבההאקסית של, ג'סי מיסטר. מציגים את מערכת היחסים שלהם ארוס 90 יום: חיי הרווקות, ג'ניפר וג'סי התמודדו מול טים ורוניקה במהלך עונה 2 הדרמטית.

טים חזה בעבר במהלך 90 יום חשוף הכל פרק באוקטובר 2021 שהכימיה של הזוג החדש "תתפוגג".

"הם נראים כמו ההתאמה המושלמת אחד לשני. שניהם מרוכזים בעצמם, סוג של אגואיסטים, נרקיסיסטים", הוסיף יליד צפון קרולינה לארח. שון רובינסון. "הייתי שם את הדולר התחתון שלי שלא תראה אותם יחד לטווח ארוך, וכדאי שיהיה לו ארנק גדול כדי לשמח אותה."

כשהתעמתה עם האקס שלה, ג'ניפר ירתה בחזרה בהודעה בינואר 2022, "אני אדריכלית ומעצבת אופנה, אני לא צריכה כסף מגבר". היא הוסיפה, "אני אפילו לא יכולה להתקשר לטים, האקס שלי, כי מעולם לא פיתחנו את הרגשות האמיתיים האלה אחד כלפי השני."

לאחר הגב של טים, ענתה ורוניקה, "אבל קיבלת את טבעת ההבטחה, אז ברור שהיה לכם סוג של מערכת יחסים."

"ואני מסכים לזרוק את זה לפח וזה שם. אתה יודע מה? זה לא היה יהלום אמיתי, "התפרצה ג'ניפר.

לאחר הצחוק האחרון, ורוניקה חשפה שהטבעת הייתה שלה בעבר, "זה בסדר, עדיין יש לי את הניירות עליה".

האם טים ורוניקה יחזרו להיות ביחד?

טים התייחס לתקוות המעריצים שיפייס את מערכת היחסים שלו עם ורוניקה בפרק ביוני 2020 של בהסגר עצמי. "אני מסתכל על [Veronica] יותר כמו אחות עכשיו," הוא אמר. "אני לא באמת מסתכל עליה כמו עניין רומנטי ואני בטוח שהיא כנראה מרגישה כמוני".

"אני חושב שוורוניקה ואני יצרנו זוג טוב", הוסיף טים. "הרבה מהזיכרונות הכי טובים שלי בחיי הם עם ורוניקה. אני חושב שמה שיש לנו יפה ולא הייתי רוצה לשנות את זה".

האם טים ורוניקה יוצאים עם אנשים אחרים?

בפרק מרץ 2021 של חשוף הכל, טים ורוניקה הציגו את האחרים המשמעותיים שלהם למעריצים. ורוניקה יוצאת עם גבר בשם גרנט גלייזר וטים יוצא עם אישה בשם לינדה רמירז – מקולומביה אבל מתגוררת בארצות הברית כשנה וחצי, והיא צעירה ממנה ב-17 שנים.קישור מקור