זאק רולוף מגיב על השתלטות של כריס מרק על סיורים בחווה

אנשים קטנים, עולם גדול כוכב זך רולוף הגיב ל מאט רולוףהחלטתו לקבלאיימי רולוףבעלה של, כריס מרקלהשתלט על סיורי החווה הפרטיים של חוות רולוף.

בקטע טיזר לפרק של התוכנית ביום שלישי, 27 בדצמבר, ששותף על ידי TLCשל אינסטגרםזאק, בן 32, שאל את כריס, בן 60, אם הוא עדיין מוביל סיורים ציבוריים בחווה המשפחתית בזמן ארוחת ערב עם אמו של זאק, איימי, ואשתו,טורי רולוף.

"רציתי לשאול אותך על זה," אמר כריס בהיסוס לזאק. "הם מצמצמים את מספר סיורי העגלות לשלושה ואני אעשה אחד רק לכמה שעות ביום. ומאט [said] שאולי ירצה … לפתוח את זה לסיורים פרטיים אם מישהו רוצה להירשם."

לאחר שכריס שאל את האב לשלושה אם הוא עדיין מוביל את הסיורים הפרטיים, זאק אמר שהוא לא. "לא? האם היית מחזיק את זה נגדי אם אני…" פתח בעלה של איימי לפני שזאק צלצל, "לא, אחי."

סוכן הנדל"ן הודה שהוא לא רוצה "לתקתק [Zach] כבוי," אם כי זאק התעקש שהוא לא כועס שכריס השתלט על התפקיד.

הוא הסביר שכריס יפגוש "הרבה אנשים מגניבים" במהלך העבודה. "כולם רוצים לשמוע את הסיפור שלך, אבל אז אתה תמצא את עצמך [saying]'אני רוצה לשמוע את הסיפור שלך'", הוסיף זך.

"ובכן, למרבה המזל, זאק התמודד עם זה היטב כששאלתי אותו על… אם הוא בסדר איתי לעשות סיורים פרטיים כי זה היה הקטע שלו שם בחווה," אמר כריס בווידוי. "ונראה שהוא בסדר עם זה, ואני שמח כי זה היה מעמיד אותי במצב מביך."

עם זאת, מאמן הכדורגל חשף כי הוא היה מוטרד יותר ממה שמסר במקור בכתב הוידוי שלו. "סיורים פרטיים היו עבודה טובה. פגשתי הרבה אנשים מגניבים והרגשתי שאני טוב בזה", הסביר זך. "כן, זה היה דבר נחמד. זה היה כיף כשזה נמשך, אבל זה נגמר עכשיו".

"יש ביקוש גדול לסיורים פרטיים. אני יודע את זה. וכן, כשהתרחקתי מהם, אבא שלי פשוט כתב את זה", הוא המשיך. "אבל אבא שלי החזיר סיורים פרטיים, מנסה למכור את זה כאילו זה אותו דבר כמו שאני עושה סיורים פרטיים. אני לא יודע. פשוט… לא אכפת לי באמת."

מאט, בן 61, שכר את כריס להוביל את הסיורים הפרטיים בתוך הריב שלו עם זאק על חוות רולוף.

TLC

לאחר ששיתף בעבר שזה החלום שלו להעביר את חוות רולוף לילדיו זאק, ג'רמי, מולי ו יעקב, ה נגד הסיכויים הגבוהים נראה היה שהמחבר השתנה בלב כאשר זאק הציע הצעה על הנכס בשנת 2021. מעריצים צפו בזוג מנהל משא ומתן במהלך עונה 22, למרות שההצעה של זאק נדחתה בסופו של דבר.

לאחר שהתברר שזאק וטורי, בני 31, לא יוכלו לקנות את הנכס, הם התרחקו ממשפחתו בפורטלנד, אורגון, לבאטל גראונד, וושינגטון, באוקטובר 2021.

מאוחר יותר החליט הפטריארך של רולוף להוציא 16 דונם מהחווה לשוק, שכלל את הבית שהוא ואיימי, בת 60, גידלו את ילדיהם במאי 2022, בקשר אושר בזמנו. עם זאת, מאט הוריד את רישום המכירות באוקטובר לפני שהכריז על תוכניתו להמיר את הבית הוותיק של המשפחה לנכס להשכרה.קישור מקור