הבית החדש של

זאק רולוף משקף את מאט פיוד

עמדה קשה. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב זך רולוף שיקף את מערכת היחסים המתוחה שלו עם אביו, מאט רולוף.

בקליפ מקדימה לפרק הקרוב של הסדרה, שחקן הכדורגל לשעבר, בן 32, הודה שהוא לא דיבר עם אביו "הרבה לאחרונה".

"אנחנו נרגשים שהילדים שלנו יגדלו כאן", דיבר זאק על ביתו המדהים והחדש ב-Battle Ground, וושינגטון, באולם וידוי. "הדרך שהגענו לכאן לא הייתה טובה, וכמו, פעולות של אנשים אחרים, אני חושב, לא היו נכונות", הוסיף, ורמז לכאורה על הריב המתמשך עם אביו על רכישת החווה המשפחתית.

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

בעוד אב לשלושה נרגש שילדיו יגדלו בבית חדש, "זו לא הולכת להיות אותה ילדות שהייתה לי", הוא הודה. "אבל כך או כך, לא תהיה להם אותה ילדות בדיוק גם אם זו הייתה בחווה."

מעריצים צפו במשא ומתן סוער שהתנהל בין זאק לאביו על החווה בבכורה של עונה 23, כאשר זאק בסופו של דבר הסתלק וקרא לזה "מצב רעיל" עם אביו.

בסופו של דבר "נעלב" שאביו לא ימכור לו את החווה, זך ואשתו, טורי רולוףאישר באוקטובר 2021 שהמשפחה עברה מפורטלנד, אורגון, לוושינגטון.

"עברנו!!" הצלם שיתף בזמנו. "נפרדנו אתמול מהבית המתוק, הנעים, הייחודי והירוק מאוד שלנו בפורטלנד!!"

"היו לנו כל כך הרבה זיכרונות יפים בבית ההוא, כולל הבאת השעועית המתוקה שלנו הביתה מבית החולים, אינספור מפגשים, ופשוט המון אהבה", המשיכה. "נתגעגע לפורטלנד אבל אנחנו כל כך נרגשים לקראת ההרפתקה החדשה שלנו בוושינגטון."

בעוד אמו, איימי רולוףהייתה מעדיפה שזך ונכדיה יישארו קרובים יותר, המטריארך מסכימה שבעלה לשעבר היה צריך לקחת את "הדרך הגבוהה יותר" במצב.

"שמענו עם הזמן שזה הולך להיות חלק מהמשפחה, זה הולך להיות המורשת, ועכשיו לראות את התוצאה הסופית עם שלט 'למכירה'", אמרה איימי Us Weekly ביוני 2022. "מתרחש שינוי, זה לא תמיד משמח, אבל בסופו של דבר, אולי זה יהיה צעד שבו כולנו נוכל להתקדם ולראות איך כולנו יכולים לחזור ביחד".

קישור מקור