זוגות מפורסמים שנשארו ביחד אחרי שערוריות בגידה

זוגות מפורסמים שנשארו ביחד אחרי שערוריות בגידה

מבגידה לאמון. זוגות מפורסמים אינם חסינים מפני שערוריות ושמועות סביב בגידה, אך לא כולם החליטו להיפרד לאחר שנודע להם על בגידה של בן הזוג.

עוקב אחרי הראפר ג'יי זי'שערוריית הבגידה, גם הוא וגם ביונסה עבדו על הכאב שלהם בהתאמה באלבומים משותפים לימונדה ו 4:44. ובעוד שהספקולציות על רמאות נותרו ללא אישור במשך שנים, אבא לשלושה סוף סוף התמודד עם חוסר הנאמנות שלו ב-2017 ניו יורק טיימס פרופיל, שבו אמר, "הדבר הכי קשה זה לראות כאב על פניו של מישהו שגרמת ואז צריך להתמודד עם עצמך."

קומיקאי קווין הארט היה לו שערוריית רמאות משלו כשאשתו אניקו פאריש הייתה בערך בחודש השביעי להריונה. בסדרת המסמכים של נטפליקס אל תפרגן לזה, חשפה אניקו שגילתה על בגידתו מהודעה ישירה: "התקשרתי אליו, אני בוכה, אני כמו כועסת. ממש אז ושם, כל הזמן אמרתי, 'איך לעזאזל נתת לזה לקרות?'".

השניים עברו את המצב הקשה שלהם ומאז קיבלו את פניהם של שני ילדים יחד, הבן קנזו קאש ב-2017 והבת קאורי מאי ב-2020.

מארח בשעות הלילה המאוחרות דיוויד לטרמן הודה באוויר באוקטובר 2009 שהוא בוגד באשתו רגינה לאסקו עם מספר נשים שהוא עבד איתן המופע המאוחר תוך שהוא חושף שהוא היעד המיועד למזימת סחיטה של ​​2 מיליון דולר. עם זאת, הוא ואשתו דבקו יחד בכל זה.

במהלך יומיים בטורונטו בדצמבר 2013, דין מקדרמוט בגד באישה טורי ספלינג עם אישה בשם אמילי גודהאנד. "הוא אמר לי שיש לו ולטורי נישואים נטולי מין", הודה גודהאנד Us Weekly בזמן. "האמנתי לו." עם זאת, מאז, דין וטורי עבדו על הבעיות שלהם וחגגו את יום הנישואים ה-15 שלהם במאי 2021.

בספטמבר 2022, אדם לוין הואשם בבגידה באישה בהטי פרינסלו עם דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרודשטענה שהיא ולסולן Maroon 5 ניהלו רומן בן שנה בהודאה פצצה שפורסמה לטיקטוק.

גלול בין התמונות למטה כדי לראות אילו סלבריטאים הצליחו לעבור את שערוריות הבגידה שלהם כדי להגיע לקרקע מוצקה יותר.

קישור מקור