זוגות עדיין ביחד שהיו להם ילדים

זוגות עדיין ביחד שהיו להם ילדים

למרות כישורי השידוך של המומחים, לא כולם נשוי ממבט ראשון זוגות מצליחים לגרום לנישואיהם לעבוד. מהמעטים שעושים זאתיותר מא קוֹמֶץ מהם המשיכו להקים משפחות ולברך את הילדים יחד. ג'יימי אוטיס ו דאג הנר מעונה 1 היו אחד מסיפורי ההצלחה המקוריים של הסדרה, והם גם היו הראשונים זוג לקבל את פני ילד.

ג'יימי ודאג הודיעו בתחילה שהם מצפים ביולי 2016. האמא לעתיד שיתפה את הבשורה המשמחת עם בעלה על ידי יצירת שרשרת חדשה לקו התכשיטים שלה, הכוללת כפית לתינוק הממוקמת עד שתי כפות גדולות יותר. "תפנה מקום, אבא," קרא את הפתק. "גם התינוק הנר רוצה לכפות!"

עם זאת, פחות מחודש לאחר שפרסמו את החדשות, בני הזוג התמודדו עם הפלה טראגית. ב-12 ביולי 2016, הם איבדו את בנם, לו קראו ג'ונתן. כדי לזכור אותו, הם נטעו "חזית עץ יפה [and] מרכז" בחצר שלהם, שם הם יכולים לצפות בו גדל ולחשוב על הילד הקטן שלהם. למרות הכישלון קורע הלב, ג'יימי ודאג היו נחושים להפוך להורים – ועד מהרה הם החלו לנסות להורות אחרת.

"עובדים על יצירת עוד תינוק. אולי היא תיקרא הנלי", כתבה האחות באינסטגרם בינואר 2017. בפברואר הודיעו כי בייבי הנר בדרך רשמית – והבת הנלי גרייס נולדה באוגוסט 2017. "לא יכולתי להיות מאושרת יותר לקבל את שלי היקר @henleygracehehner בזרועותיי בריא [and] מאושרת", כתבה אז האמא באינסטגרם.

השניים המשיכו להצמיח את משפחתם, ובמאי 2020 הם קיבלו את פניהם של בן ששמו בתחילה הייז דאגלס. ברגע שהם הכירו את התינוק שלהם קצת יותר טוב, הם החליטו שהשם לא ממש מתאים, והם שינו אותו להנדריקס דאגלס במקום. "כל ההריון שלי, נאבקנו למצוא את השם 'הנכון' לתינוק היקר שלנו", שיתף ג'יימי באינסטגרם. "[A baby name expert] גילה לנו את זה [the name] הנדריקס קשור באופן רופף לג'ונתן". כדי לכבד את "תינוק המלאך" הראשון שלהם, הם החליטו שהנדריקס מתאים יותר.

הם גם מקווים שיהיה להם לפחות עוד ילד אחד. באביב 2020סיפרו בני הזוג באופן בלעדי בקשר הם רצו להתחיל לנסות שוב בשנה הבאה. "אני דוחפת 34, ובגיל 35 אתה נחשב ל'גיל אימהי מתקדם'… מה שנחשב סיכון גבוה. אנחנו רוצים שיהיו לנו לפחות שני ילדים נוספים משלנו, ועם העבר שלנו, אשמח להיות מסוגלת להתחיל לנסות בהקדם האפשרי, כך שאם נזדקק לעזרה נוכל לקבל אותה", שיתפה האם.

הכוכבים "לא יכולים לחכות שיהיה להם בית מלא בילדים לאהוב עליו", וברור שהם כבר אובססיביים לילדים שיש להם. בדוק את הגלריה למטה כדי לפגוש את הנלי, הנדריקס וכל האחרים נשוי ממבט ראשון ילדים.

קישור מקור