זוגות שחולקים את פערי הגיל הגדולים ביותר

שום דבר מלבד מספר? ארוס בן 90 יום ידועה במערכות היחסים השנויות במחלוקת שלה, וצופי TLC ראו כמה פערי גיל מפוקפקים בין זוגות לאורך השנים.

בעוד צמדים אוהבים בוגרי עונה 5 דוד ו אנני טובורובסקישחולקים הבדל גילאים של 24 שנים, מצאו הצלחה והקשר שלהם נמשך, לא לכולם יש כל כך מזל.

מארק סנדלר ו ניקי מדיאנו היה אחד מפערי הגילאים הגדולים ביותר שהוצגו אי פעם בתוכנית, 39 שנים. בהופעת הבכורה שלהם בעונה 3 של סדרת הדגל של TLC, בזמן הצילומים, מארק היה בן 58 בעוד ניקי עדיין הייתה נערה בגיל 19.

TLC

למרות מתח גדול וקדנציה שתוארה כ"הסכם נוראי" על ידי עורך דין, בני הזוג הגיעו למעבר ב-2015 כדי להשלים בהצלחה את תהליך הוויזת K-1. הזוג נשאר בשקט עד שהחדשות על גירושיהם צצו במרץ 2022, כאשר מארק טען שניקי ניאה.

לורה ג'לאלי היה בן 51 בזמן אלאדין ג'לאלי היה בן 29 כשהזוג ערך את הופעת הבכורה שלהם בעונה 1 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת. לאחר שהתחברה לראשונה בפייסבוק, לורה נסעה לקטאר אחרי שנה וחצי של היכרויות ממרחקים כדי לפגוש את החבר שלה באינטרנט, למרות פער הגילאים שלהם בן 22.

90DF 90 יום ארוס כוכבים לורה ואוולין ריב לוהט הופך אישי
באדיבות לורה ג'לללי/אינסטגרם

מלבד ההבדל הגדול בגיל, לזוג היו הבדלים תרבותיים לעבור יחד עם אי הסכמתו של בנה הבוגר של לורה, ליאם. מערכת היחסים שלהם תיכשל רק שישה שבועות לאחר שקשרו את הקשר בחתונה תוניסאית מפוארת בת שלושה ימים.

יותר לאחרונה, בן רתבון52, ויליד פרו מהגוני רוקה24, בדקו את הקשר שלהם בעונה 5 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. כשהם נפגשו באינטרנט, הזוג יצא במשך שלושה חודשים לפני שבן נסע לדרום אמריקה כדי לפגוש אותה בפעם הראשונה.

בעוד שרוב הצופים האמינו שמהגוני הוא שפמנון, היא שיקרה לגבי דבר אחד – הגיל שלה. מהגוני התברר כבן 22, צעיר מבתו של בן. למרות מהמורות מרובות בדרך, נראה שהזוג מתקדם ומאז פתחו ערוץ יוטיוב.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את ארוס בן 90 יום זוגות עם פערי הגילאים הגדולים ביותר.

קישור מקור