זוגות שנפרדו השנה

שנת 2023 לא הייתה טובה לחיי האהבה של כמה זוגות מפורסמים. השנה החדשה הביאה פרידות חדשות למערכות יחסים קצרות וארוכות טווח כאחד.

קיילי ג'נר והחבר טרוויס סקוט היו ההרוגים הגדולים הראשון, עם בקשר מאשר את פיצול הזוג ב-7 בינואר 2023. זה היה הפרידה השנייה של הזוג, שהחל לצאת במקור באפריל 2017 לאחר שנפגש בפסטיבל המוזיקה Coachella.

בעוד הצמד קיבל את ילדם השני, בנם, ב-2 בפברואר 2022, עד סוף השנה היו רמזים שאולי הם עזבו את זה. כאשר קיילי שיתפה א תמונת אינסטגרם מעריצה ב-28 בנובמבר 2022, חיבק בלהט את הראפר "עור אווז", הוא נעדר באופן ניכר ממסיבת ערב חג המולד של משפחתה. מייסדת קיילי קוסמטיקס השתתפה בטקס עם בתם של השניים, סטורמי וובסטר, כשהיא לבושה בבגדים תואמים.

איל האיפור אז צלצל בשנה החדשה עם חברים בטיול בנות באספן, קולורדו. קיילי שיתפה הרבה תמונות באינסטגרם של החופשה המושלגת שלהם, אבל טראוויס לא נראה בשום מקום. בנוסף לחברים שלה, לקיילי הייתה התמיכה של אחיות קים ו קלואה קרדשיאן בתוך הפרידה שלה.

"קיילי נשענת הרבה על קים וקלואי לאחרונה. כולם רווקים ומגדלים ילדים. למצוא בן זוג טוב זה לא קל, שכולם התחברו אליו", סיפר מקורב סגנון חיים באופן בלעדי ב-9 בינואר 2023. "קים וקלואה הם הראשונים שאמרו לקיילי לשמור על טרוויס קרובה, גם אם הקשר די נגמר".

הזוג נפרד לראשונה באוקטובר 2019, אך התאחד מחדש כזוג ביוני 2021, וערכו את הופעת הבכורה שלהם בפיוס בגאלה של ההטבות בבית הספר פרסונס כזוג כשסטורמי עוזר להפוך את זה לרומן משפחתי. בזמן שקיבל פרס באירוע, טרוויס פרץ, "סטורמי, אני אוהב אותך ואשתי, אני אוהב אותך", תוך שימוש בשם החיה שלו עבור קיילי.

זוג נוסף שלא הגיע רחוק לשנת 2023 היה אשלי דרבי ו לוק גולברנסון. הרומן בן החודשיים של ה-Bravolebrities הסתיים בתחילת ינואר לאחר הגירושים המתמשכים שלה מבעלה המנוכר מייק דרבי הפך לבעיה גדולה מדי.

"לוק ואני לא מעורבים רומנטית יותר", עקרות הבית האמיתיות של פוטומק כוכבת חשפה על מערכת היחסים שלה עם בית קיץ מככב במהלך הופעה ב-8 בינואר ב- צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהןוהוסיפו, "זה היה המצב שלי עם מייקל שהשפיע על לוק ואני."

אבל הרומנטיקה והפרידה החביבה החזירה לאשלי חלק מהמוג'ו שלה, והסבירה, "אני רווקה טרייה, וזו הייתה מערכת היחסים הראשונה שלי לאחר מכן. זה פשוט נחמד להזכיר לי שאני הילדה הזו ואני אוהב לאהוב ולהיות נאהב”.

גלול למטה לתמונות של כל הזוגות המפורסמים שנפרדו בשנת 2023.קישור מקור