זוגות '90 יום ארוס' שיש להם ילדים: ראה תמונות תינוק חמוד

זוגות '90 יום ארוס' שיש להם ילדים: ראה תמונות תינוק חמוד

מרחיבים את הגזרים שלהם! ארוס בן 90 יום מעריצים צפו בכמה מהזוגות האהובים עליהם מתאהבים בעודם חיים עולמות בנפרד, וכמה מהם אפילו המשיכו להקים משפחות ולקבל ילדים משלהם. תוכנית הריאליטי שודרה לראשונה ב-2014, תיעדה את השיאים והמורדות של אנשים שמנסים לנווט במערכת יחסים למרחקים ארוכים, ומאז היו כמה ספינים פופולריים.

מ ארוס 90 יום: לפני 90 הימים ל ארוס 90 יום: באושר ועושר ו ארוס 90 יום: הדרך אחרת, הסדרה הפכה לתופעה תרבותית, מה שהוביל את TLC להגדיל ללא הרף את הזיכיון. הצופים יצרו קשר עם רבים מהכוכבים, אפילו חלקו את התרגשותם כשהתגלה שהם מצפים.

"תמיד רצינו שזה יהיה מבט סופר-אותנטי על אהבה בעולם המדהים הזה, מאוד גולמי, המפיקים שהבאנו… הרבה מהם הגיעו מה- אמא מתבגרת עולם", מפיק בפועל מאט שארפ אמר על הליהוק על "חיי המציאות עם קייט קייסי"פודקאסט. "אנחנו מחפשים אנשים אמיתיים עם רקע וסיפורים מעניינים."

והמופע בהחלט סיפק! פול שטאהל ואישה קארין שטאהלה (לבית מרטינס) עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 1 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. הם המשיכו לקבל את פני שני ילדים, הבנים פייר ואיתן.

לורן ברוברניק (לבית גולדסטון) ובעלה, אלכסיי בברוורניקעשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 3 של ארוס בן 90 יום והם המשיכו להיות אוהדים אהובים. אחרי שהופיע בכמה פרקים של כמה ספינאופים כמו ארוס 90 יום: באושר ועושר?, ארוס 90 יום: שיחת כרית ו יומני 90 יוםבני הזוג הגיעו לספין-אוף משלהם, לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים, שעלה לראשונה בינואר 2022. מאז שנישאו ביולי 2016, הם קיבלו את פניהם של הבנים שי ואשר. במאי 2022, בני הזוג הודיעו כי לורן שוב בהריון ומצפה לילדם השלישי המשותף.

"יום האם המוקדם שמח [two pink hearts emoji]. אנחנו כל כך נרגשים להגיד סוף סוף שהתינוק מס' 3 בדרך! אנחנו הולכים לחכות לראות אם זו בת או בן, בכל מקרה אנחנו כל כך מאושרים! החיים יהיו מטורפים עם 3 מתחת לגיל 3, אבל אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אותך בסתיו הקרוב, BabyB!" לורן כתבה את תמונת הלידה שלה עם אלכסיי, שי ואשר ב-6 במאי באותה שנה.

זוגות אחרים שקיבלו את פני התינוקות הראשונים שלהם בשנת 2020 הם ארוס בן 90 יום עונה 7 אני פרנסיסקו ו רוברט ספרינגס ו ארוס בן 90 יום כוכבי עונה 2 אוולין חלאס ו ג'סטין חלאס.

"שלוש בדיקות… כולן חיוביות!" אוולין שיתפה עם בקשר אך ורק באפריל 2020 כשהיא בהריון עם בנה בתוך מגיפת הקורונה. "לא תיארתי לעצמי שזה יקרה [amid] כל הטירוף הזה שבעולם… אבל אנחנו מאושרים. אני בריא, בריא ומאושר לראות את הבטן שלי גדלה יום אחרי יום”.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את התינוקות שמתקבלים בברכה ארוס בן 90 יום זוגות!

קישור מקור