זוג '90 יום ארוס' אריאלה ובנם של בניעם אבי תמונות

זוג '90 יום ארוס' אריאלה ובנם של בניעם אבי תמונות

משפחה מקסימה! ארוס בן 90 יום זוּג אריאלה וינברג ו בניעם שיברה שיתפו מספר תמונות מתוקות של בנם אביאל, שנולד ב-17 בדצמבר 2019.

"יום הולדת שמח לתינוק האינטליגנטי, החם, המתלטף, המצחיק, החמוד והשמח שלי אביאל!" יליד ניו ג'רזי פרץ דרך אינסטגרם יחד עם סרטון של בניעם רוקד עם התינוק שלהם ביום הולדתו הראשון של אביאל בדצמבר 2020.

בניעם גם פנה לרשתות החברתיות שלו כדי לחלוק מחווה מתוקה למיני-אני שלו. "יום הולדת שמח, התינוק הקטן שלי. אתה לומד מהר. אני מתפלל שתהיה לנו משפחה קרובה ויום אחד תוכל לבקר את אחיך", כתב כוכב הריאליטי האתיופי. "אני כל כך שמח שאלוהים נתן לי אותך. אתה המתנה שלי. הוא רואה את הלב שלי ובגלל זה הוא נתן לי אותך. אמא ואבא אוהבים אותך כל כך!"

לבני הזוג היה שנה של דפוק לאחר שקיבלו את פני התינוק מספר 1. לבניעם יש גם בן בשם סיימון עם גרושתו, אישה אמריקאית בשם בריה עם מי הוא לא מדבר. הילד גר בארה"ב עם אמו.

עם זאת, בניעם ואריאלה הולכים חזק. כוכב הקמיאו כרע ברך והציע נישואים חודש לאחר שקיבלו את אבי במהלך טימקט, חג באתיופיה.

"ארי, אני כל כך אוהב אותך. את נפלאה ויש לך לב גדול. תודה שבחרת לבלות את חייך איתי", כתב אז בניעם על כלתו לעתיד.

המעריצים צפו ביום הגדול שלהם מתפתח ארוס בן 90 יום: הדרך האחרת, וזה התחיל מאוד סלעי. בני הזוג בילו את היום בוויכוחים כי ארי פחד שאבי צעיר מכדי להיות בקהל הגדול ביום שטוף השמש. עם זאת, הם הצליחו למצוא איזו דרך ביניים ונהנו נפלא.

"זו הפתעה גדולה, אני מתכוון, אחרי היום שהיה לנו עכשיו!" ארי הודתה בכתב הוידוי שלה. "זה כל כך מטורף. זו ההצעה הכי מגניבה בכל הזמנים ואפילו עם העובדה שרבנו כל היום ואז הייתי אומר שכן רק מראה שהקשר שלנו קצת כזה, אתה יודע? גם אם נילחם, אנחנו עדיין אוהבים אחד את השני בסופו של יום".

בדצמבר 2021, בני הזוג עוררו שמועות על נישואים. הספקולציות החלו מתי ארוס בן 90 יום בלוגר אינסטגרם @90daycouple פרסם צילומי מסך נלקח מתוך הסטוריז של האינסטגרם של אחיה של אריאלה בראד, מראה את בראד מחזיק את התינוק אביאל שהיה לבוש בחליפה רשמית. המקום תויג כקהילת קהילת שלום, בית כנסת הממוקם במרכז ניו ג'רזי.

אחותה של אריאלה, קריסטין, גם פרסמה סרטון שבו נראה אביאל משחק בבית הכנסת במהלך המפגש המשפחתי, והוסיפה עוד שמן לשמועות שהזוג התחתן.

המשפחה בת שלוש נראית מאושרת מתמיד. המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של אבי התינוק!קישור מקור