זך, טורי רולוף חוגגים 7 שנים

נסיעה פרועה! אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף משקפת את הרומן שלה עם זך רולוף כשהם חגגו יחד את יום נישואיהם שבע שנים.

המורה לשעבר בבית הספר היסודי, 31, שיתפה קרוסלה של תמונות של דייט ארוחת הערב הרומנטית שלהם באמצעות אינסטגרם ביום שני, 25 ביולי, כשהיא העלתה זיכרונות מ-11 השנים שבהן היא מכירה את בעלה. בתמונות, בני הזוג נהנו מהשקיעה כשזאק נראה מטופח בפולו עם צווארון, בעוד שאמא לשלושה לבשה שמלת קיץ לבנה ושטופה.

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

"אני אוהב אותך השנה יותר ממה שאהבתי בעבר ומתאהב בך יותר בכל פעם [single] יום," כתבה טורי בכיתוב. "אתה הבעל הכי טוב להיות ואבא לילדים שלנו ולא יכולתי לבקש בן זוג טוב יותר לחיים."

זאק-רולוף
באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

מוקדם יותר היום, אמא לשלושה הציגה את המתנה ששחקן הכדורגל לשעבר קנה לה לאירוע המיוחד. ילידת אורגון לקחה את סטורי האינסטגרם שלה כדי לשתף סרטון שלה ושל התינוק ג'וזיה נרגעים מחוץ לבית הקרב שלהם, וושינגטון, בערסל נעים. "מתנת יום השנה הטובה ביותר אי פעם," היא פרצה כשהתינוק יאשיהו, בן 3 חודשים, ישן בשלווה על החזה. "אני אהיה כאן לשארית הקיץ."

יום נישואי טורי
באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

בני הזוג – שחולקים גם את ג'קסון, 5, ולילה, 2 – קיבלו את פני ג'וזיה באפריל 2022 זמן קצר לפני יום ההולדת של טורי. כל שלושת ילדיהם נולדו עם אכונדרופלזיה, הצורה הנפוצה ביותר של גמדות.

יום השנה של זוג הריאליטי מגיע ימים ספורים לאחר שהצלמת יצאה לאינסטגרם כדי להגן על ילדיה מפני טרולים שמעירים הערות על בעיות הבריאות שלהם.

"אני רק חייב לומר, כשזה מגיע להיסטוריה הרפואית של הילדים שלנו, הדבר היחיד שכל כך מתסכל בשיתוף חיינו במדיה החברתית הוא אנשים, כאילו, אל תחשבו שיש לנו רופאים ואנשים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם בחיינו עם הבריאות של הילדים שלנו", היא חיברה בסטורי ארוך באינסטגרם ב-14 ביולי. "יש לנו שליטה על זה. תבטח בי."

אישיות הריאליטי פתחה חודש לפני כן ונתנה למעריצים עדכון על עיכוב הדיבור של בתה. "לילא בהחלט מתעכבת בדיבור, עם זאת, היא מתקדמת, וזה מה שרופא הילדים שלה רוצה לראות", היא כתבה במהלך שאלות ותשובות עם מעריצים. "אז, לעת עתה, אנחנו רק מעודדים אותה לדבר יותר ומנסים למנוע מאחיה לענות עבורה", היא הוסיפה באימוג'י צוחק".

קישור מקור