זך רולוף מאושפז במיון לאחר הסתיו: תמונות

מצב מפחיד! אנשים קטנים, עולם גדול כוכב זך רולוף מצא את עצמו בחדר המיון לאחר נפילה קשה ביום ראשון, 14 ביוני.

"היום זך נפל וחשבנו שבטוח הוא שבר את היד שלו", אשתו, טורי רולוף, מתואר באמצעות אינסטגרם לצד קרוסלה של תמונות שכללה את זאק משוויץ בסד שורש כף היד בבית החולים. "מעולם לא ראיתי עצם שבורה מקרוב, אבל הייתי בטוח שככה זה נראה."

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

בזמן שהזוג התלבט אם לבקר או לא לבקר טיפול דחוף, זאק, בן 32, בסופו של דבר הסתיים עם פציעה קלה של אגודל שנעקר. "כל כך אסיר תודה שזה לא היה רציני יותר ואפילו יותר אסיר תודה לאחיות ולרופאים בחדר המיון", כתבה המורה לשעבר בבית הספר היסודי בכיתוב.

טורי, בת 31, כללה גם תמונה של בעלה מחזיק את בנם הצעיר, יאשיהו, והוסיפה, "זך ידוע כיד האדם באזורים אלה. הוא אוהב להחזיק ידיים. תמיד תמצא אותו משחק ובודק את הידיים שלי או את הילדים שלנו. זה אחד הדברים האהובים עלי בו וגם הילדים שלנו אוהבים את זה".

גם מתבדח שזך "יחלוב את הפציעה שלו" ביומיים הקרובים, אמו, איימי רולוף, ניגש למדור התגובות וכתב, "תודה שהתקשרת אליי ואני כל כך שמח שזה לא היה גרוע יותר. אתה כל כך צודק, זאק נקרא 'איש היד' מאז שהוא יכול היה לגעת ולהחזיק ביד של אחר".

מלבד ג'ושיה, בן חודש, זאק וטורי חולקים גם את ג'קסון, בן 5, ולילה, בת שנתיים. כעת משפחה בת חמש נפשות, בני הזוג סגרו לאחרונה את האפשרויות לגדל את משפחתם.

"כנראה שסיימנו אחרי זה," אמר זאק בידור הערב לאחר לידתו של יאשיהו במאי 2022.

"ילד די פשוט," הוסיפה טורי על התוספת האחרונה שלהם, אבל לא בלי להשאיר שביב של תקווה לתינוק מספר 4. "היה קשה יותר לומר שעם זאת, קשה יותר לאהוב… [to say,] 'סיימנו', כי הוא היה כל כך קל. אני כמו, 'אוי, אולי נוכל לעשות עוד אחד'".

לאחר ששני ילדיה אוהבים לעזור לאחיהם הקטן החדש, איש הטלוויזיה הריאליטי הוסיף, "הם מביאים את הבינקי שלו. לילה ממש מודאגת מכך שיחליפו לו חיתול. והוא אוכל."קישור מקור