זמר קאנטרי מת לאחר שנעלם

נעלם מוקדם מדי. זמר-יוצר של קאנטרי לוק בל מת בגיל 32, כך מאשר משרד הבוחן הרפואי במחוז פימה בקשר.

חברו הקרוב של בל ועמיתיו המוזיקאי, מאט קינמןאישר גם את החדשות העצובות ל הצלת מוזיקת ​​קאנטרי ביום שני, 29 באוגוסט.

ה"איפה היית?" לפי הדיווחים, הזמר נעדר ביום שבת, 20 באוגוסט, בטוסון, אריזונה. הוא נמצא ב-29 באוגוסט לא הרחק מהמקום בו נעלם.

קינמן סיפר לרשת כי בל אובחן בעבר עם הפרעה דו קוטבית. הוא הביע דאגה ששינוי אחרון בתרופות של בל יכול היה "לשחק תפקיד" בהיעלמותו.

בקשר פנה לקינמן להערה נוספת.

באדיבות לוק בל/אינסטגרם

בל, נולד בוויומינג, הקים את הלהקה הראשונה שלו והחל להופיע באופן פעיל בזמן שהיה סטודנט באוניברסיטת וויומינג. לאחר שנשר מהקולג', בל עבר לאוסטין, טקסס, כדי לעסוק במוזיקה.

הוא הופיע בקביעות באולמות מקומיים באוסטין לפני שעבר לזמן קצר לניו אורלינס. בל עשה את דרכו חזרה לוויומינג לפני שהתיישב בנאשוויל.

לאורך מסעותיו, זמר "Ragtime Troubles" יצר קשרים עם מוזיקאי קאנטרי שאפתנים אחרים. פעם אחת בנאשוויל, הוא הפך לשחקן קבוע בבר הצלילה ובמקום הקריוקי, סנטה'ס פאב. בל הופיעה לעתים קרובות בימי ראשון לצד להקת הבית שלהם, Santa's Ice Cold Pickers.

ב-2016, בל חתם על חוזה תקליטים עם Thirty Tigers והוציא את אלבומו הנושא את השם באפריל אותה שנה.

הוא המשיך והוציא את הקליפ לסינגל שלו, "Sometimes", ב-20 באפריל 2016. הקליפ, שצולם בתוך הפאב של סנטה, כולל קמיעות של מוזיקאים אחרים. ארין ריי, קריסטינה מורי, לוגן לדג'ר ו פטריק סוויני.

בל דיבר על אהבתו לפאב סנטה במהלך ראיון ביוני 2016 עם המגף. "כשעברתי לעיר, התחלתי ללכת לשם. עסקתי בגינון, והחבר שלי קרטר – הוא מנגן איתי בס – הוא עורך שם את ערב הונקי-טונק בכל יום ראשון בערב", אמר אז. "התחלתי ללכת לזה, והתחושה הקהילתית של מה זה קשור היא משהו שהכניס אותי לזה. אנחנו מנגנים את כל הקאברים בימי ראשון בערב, השירים הקלאסיים הישנים האלה, ואנשים מדברים ומבקרים ורוקדים. זו הצגה, אבל אנשים עושים מה שהם רוצים. זו תחושה ממש רגועה ופשוט מרגישה כמו מקום לבלות בו יחד".

קישור מקור