חברים לשעבר של קייסי אנתוני: ג'סי גרונד, טוני לזארו

קייסי אנתוני פותחת על מערכות היחסים הרומנטיות שלה בעבר בסרטי הדוק של פיקויק קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמתאמור לצאת ב-29 בנובמבר 2022. המשיכו לגלול כדי להסתכל על היסטוריית ההיכרויות שלה.

מיהו החבר לשעבר של קייסי אנתוני, ג'סי גרונד?

אנתוני היה מאורס בעבר ג'סי גרונד כשהייתה בהריון עם בתה, קיילי אנתוני, בגיל 18. במהלך רוב ההיריון של אנתוני וכמעט כל חייה של קיילי הקטנה עד מותה בגיל שנתיים בשנת 2008, פעל גרונד כאביו של הפעוט. בסופו של דבר אנתוני התנקה וחשף שגרונד לא היה אביה הביולוגי של קיילי, בעוד שבדיקת DNA אישרה את החדשות.

במהלך הפרק השני של הסדרה המוגבלת, קייסי שוקלת לתת לגרונד להאמין שהוא אביה של קיילי – קייסי נכנסה להריון לאחר שנאנסה במסיבה. ברגע שהיא הבינה שהחבר שלה דאז לא הכניס אותה להריון, הצלם הודה שזו הייתה "החלטה אנוכית לא לספר" לו את האמת לגבי מי אביה של קיילי.

"נתתי לג'סי להאמין בשלמות ההריון שלי שהוא האב", היא מודה בסרט התיעודי הקרוב, ומודה שהייתה צריכה לספר לו את האמת על איך בתה נולדה. אנתוני מוסיף שהיא "שיקרה לכולם". מי אביה של קיילי היה, בטענה שזה "חבר ותיק".

מיהו החבר לשעבר של קייסי אנתוני, טוני לאזארו?

תושב פלורידה יצא לדייט טוני לזארו בזמן מותה של קיילי, לשניים נפגש שבועות ספורים לפני היעלמותה של קיילי.

לזארו למד באוניברסיטת פול סייל באורלנדו, פלורידה, במהלך מערכת היחסים שלו עם אנתוני, שעבר לדירתו במהלך 31 הימים שבהם היא עברה. הבת הייתה נעדרת.

במהלך הפרק השני של התיעוד, אנתוני מפרטת שהיא גרה עם החבר שלה דאז בעקבות תקרית שבה אביה, ג'ורג' אנתוני, נראה שהעמיד את קיילי בסכנה בכך שהכניס אותה לבריכת השחייה שלהם. היא הוסיפה שהיא לא סיפרה לאף אחד על החוויה כי היא האמינה שקיילי הייתה בחיים בתקופה בה שהתה בדירתו של לזארו.

במהלך המשפט ב-2011 על היעלמותה של קיילי, יליד לונג איילנד חשף כי אנתוני מעולם לא נראה מוטרד ומעולם לא הזכיר שום דבר על קיילי שאולי נעדר.

AP/Shutterstock

בזמן שהתראיין לסרט התיעודי, שותפו לדירה של לזארו באותה תקופה, בית קלינט, פירט שאנתוני נראה כאם טובה ולכאורה היה מעורב בחייה של קיילי. עם זאת, הוא מציין כי אנתוני התנהג כרגיל במהלך חודש היעלמותה של קיילי.

לאחר משפט של חודשיים, אנתוני היה בסופו של דבר זוכה על רצח, וכן אישומים בנסיבות מחמירות התעללות בילדים והריגה בנסיבות מחמירות של ילד. עם זאת, היא הייתה נמצא אשם בארבע סעיפי אישום של מסירת מידע כוזב לרשויות אכיפת החוק במהלך החקירה. אנתוני נידונה לארבע שנים מאחורי סורג ובריח – אם כי עונשה קוצר בסופו של דבר – ונקנסה ב-1,000 דולר על כל סעיף.

קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמת בכורה ביום שלישי, 29 בנובמבר ב-Peacock.

קישור מקור