חברים של קרדשיאן אז והיום: תמונות טרנספורמציה

חברים של קרדשיאן אז והיום: תמונות טרנספורמציה

מתעדכן עם הקרדשיאנים מעריצים ראו את האחיות קרדשיאן-ג'נר משתנות לאורך השנים. קים קרדשיאן הפכה ממארגן ארון למיליארדר, בעוד אחות קיילי ג'נר הפך מאחי ריאליטי לפני גיל העשרה לאיל איפור. השינויים לא מפסיקים עם חמש האחיות, עם זאת – החברות הכי טובות שלהן (בעבר ובהווה) עברו טרנספורמציות דרמטיות משלהן.

בניגוד ל-BFF קיילי, שבילתה שנים בהכחשה שיש לה חומרי מילוי שפתיים, סטסי קרניקולה הייתה מאוד קולנית לגבי כניסה מתחת לסכין כדי לשפר את תווי פניה.

"כל כך נרגש להיפגש עם [Dr. Ashkan Ghavami] לדון במשהו שחשבתי עליו כבר זמן מה! הישארו מעודכנים לעוד", כתב המשפיע על המדיה החברתית תמונה של אינסטגרם משנת 2017 המתייחסת לשיפור החזה הממתין לה.

"פעם היו לי את הציצים הכי חמודים ומלאי טעם כשהייתי צעירה", סיפר סטס הבזאר של הרפר במהלך ראיון בפברואר 2017. "מישהו אמר לי שאם את לובשת חזיית תחתית זה גורם לציצי שלך לצנוח. היו לי ציצים חמודים אז לעולם לא אלבש חזייה. עם הזמן גיליתי שמי שאמר לי את זה טעה לחלוטין".

הבסטי של קיילי עברה בסופו של דבר הרמת חזה ללא שתלים, מספרת הארפר'ס ש"ניתוח פלסטי אין מה להתבייש בו".

"הרבה אנשים חושבים שניתוח פלסטי הוא רק מסיבות קוסמטיות, כדי לשנות משהו שאתה לא בטוח לגביו. כל ההערות שלי היו אומרות, 'אתה כל כך חסר ביטחון, אתה כל כך חסר ביטחון', וזה ההפך הגמור. אם הייתי חסרת ביטחון, לא הייתי מראה את זה", הוסיפה.

למרות היותה פתוחה לגבי שיפור החזה שלה, יש הליך אחד שסטסי מכחישה שעשתה.

"לא עברתי שתלי תחת", אמרה במהלך הופעה באפריל 2022 ב"קרא לה אבא"פודקאסט. "אני לא אומר שלא עשיתי דברים אחרים ולא, אתה יודע, העברתי כמה דברים או מה שלא יהיה. אבל אני פשוט מרגישה שהייתי בשלב בחיי כשהייתי צעירה יותר והרגשתי שהשפתיים שלי צריכות להיות גדולות, הציצים שלי צריכים להיות גדולים. הכל… התחת שלי היה צריך להיות גדול."

"במהלך השנתיים האחרונות הפכתי את השתלים שלי לקטנים יותר. ניסיתי להקטין הכל כי אני פשוט אוהבת את המראה הטבעי יותר ואני מרגישה שאתה נתפס כשאתה צעיר יותר", המשיכה. "אתה גדל, אתה משתנה, אתה לומד דברים, אתה רואה דברים אחרת."

מסטסי ועד לארסה פיפןהשינויים של הבסטיז קרדשיאן-ג'נר הם דרסטיים. המשך לגלול כדי לראות כמה מהזוהרים הדרמטיים ביותר!

קישור מקור