חגיגות חג המולד בין דרמה משפחתית

חגיגות חג המולד בין דרמה משפחתית

הכוכבים של ברוכים הבאים לפלטוויל הפיק את המרב מחגיגות חג המולד שלהם בשנת 2022 לאחר מכן קים פלאת' ו בארי פלאת'הפיצול של והסכסוכים המשפחתיים המתמשכים ביניהם.

קים, 50, ובארי, 54, אישרו שהם חיים בנפרד במהלך עונה 4 של TLC הופעה.

"בארי ואני החלטנו לחיות בנפרד לזמן מה", הסבירה אם לארבעה במהלך פרק ביוני 2022. "הדרך הקלה ביותר לעשות זאת כרגע היא בכל פעם שאחד מנכסי ההשכרה שלנו פנוי, אני אורז תיק והולך ונשאר שם. אני פורק את המזוודות ומתמקם לכמה ימים כדי להישאר בחווה, שם גידלנו את כל הילדים שלנו, ואני מניח שאני מרגיש, אתה יודע, כאילו מעולם לא חשבתי שזה יהיה כמו זֶה. זה מאוד שונה ממה שאני אי פעם, איך אי פעם חשבתי שזה יהיה. זה פשוט, זה זמן של הרבה שינויים עכשיו ואני לא בטוח בדיוק איך זה הולך להיראות."

היא המשיכה, "בארי ניסה קצת אבל בשלב מסוים הרגשתי שהוא לא באמת מנסה. ברגע שהוא חשב שאולי זה עובד, הוא הפסיק לנסות וברגע שהבנתי את זה, אני מרגיש כמו רגשית, פשוט סיימתי. אני פשוט מרגיש שאין סיכוי שזה יעבוד".

קים ובארי חשפו מאוחר יותר שהם נפרדו רשמית לאחר 24 שנות נישואים ב-28 ביוני.

"לאחר מחשבה ודיונים רבים, החלטנו לסיים את נישואינו", אמרו השניים אֲנָשִׁים בזמן. "למרות שזו לא הייתה החלטה קלה, אנחנו יודעים שזו הבחירה הטובה ביותר עבור שנינו. עברנו הרבה שיא ושפל במהלך 24 שנות הנישואים שלנו, וכשאנחנו מנווטים את הפרק החדש הזה בחיינו, נהיה ביחד עם הילדים המדהימים שלנו".

למרות ההכרזה על פרידתם, בקשר יכול לאשר שלא בארי ולא קים הגישו תביעת גירושין בזמן הפרסום.

בנוסף לפרידה, המשפחה התמודדה עם סכסוכים.

לאורך ארבע העונות של התוכנית, מעריצים צפו בבארי וקים לא מסכימים עם בנם איתן וכלה אוליביהבחירות אורח החיים של. לאחר ריחוק של שנתיים, איתן, בן 24, החליט לשים את רגשותיו הקשים בצד כדי לחדש את הקשר עם הוריו על רקע הפילוג ביניהם.

עם זאת, אוליביה, בת 24, הייתה פחות מוכנה לתקן. במהלך עונה 4, היא חשפה מדוע היא נפגעה כל כך מקים על רקע הריב ביניהם והסבירה שהיחסים ביניהם השתנו כשהיא "החלה להבין שפשוט משתמשים בי".

"הרגשתי שאני בעל ערך עבורה רק אם אעשה מה שהיא רוצה שאעשה. לעולם לא אשכח להתחתן עם גבר בן 20 שאמא שלו השתמשה בכרטיס האשראי שלו וקנתה דברים לעצמה ולא החזירה לו", המשיכה אוליביה. "ואני מסתכל עליו ואומר, 'למה?' והוא אומר, 'טוב, אני לא יודע את סיסמת המחשב ואני לא יודע את הסיסמה לחשבון שלי אז אני לא יכול לעצור אותה'. כאילו אלה היו פשוטים מהרגעי ה-f–k. וכל כך הרבה מאלה קרו".

המשיכו לגלול כדי לראות איך משפחת פלאת' חגגה את חג המולד.

קישור מקור