חג המולד הראשון של אנני מאז מותו של הבן

אבלים. ארוס בן 90 יום כוכב אני פרנסיסקו ובעלה, רוברט ספרינגסחגגו את חג המולד הראשון שלהם מאז מותו קורע הלב של בנם בן ה-7 חודשים, אדריאל.

"ערב חג שמח וחג המולד שמח לכולם, אני מקווה שתהנו עם המשפחה והאנשים החשובים שלכם… המשפחה שלי לא שלמה", כתב יליד הרפובליקה הדומיניקנית, בן 33, באמצעות אינסטגרם לצד קרוסלה של תמונות חג ביום ראשון, 25 בדצמבר.

באדיבות אנני פרנסיסקו/אינסטגרם

בתמונות הוצגו אנני, רוברט, 44, בנו של רוברט ממערכת יחסים קודמת ובנה החורג של אנני, בריסון, וכן בתם של בני הזוג, ברנדה, מצטלמים מול עץ חג המולד שלהם.

אנני המשיכה, "לאלוהים יש מטרה לכל דבר. אני מתגעגע לאיש השמן היפה שלי [crying face emoji.”

Members of the 90 Day Fiancé family were quick to send their words of comfort to their grieving franchise costars.

“Love you guys,” season 8 star Julia Trubkina wrote under the post. Meanwhile, Julia’s mother-in-law, Betty Gibbs, also sent her best wishes to the couple. 

“Wonderful Christmas photos! You guys are such a beautiful family!” the Virginia native penned. “I adore seeing pictures of the kids and all the presents. I especially love your daughter with the stuffed flamingo.” 

Anny revealed the tragic loss of her son on April 21, 2022, suggesting the infant had a heart condition. 

“Today is one of the worst days of my life, my son Adriel Springs died,” the Florida resident wrote on Instagram alongside a photo of a black ribbon. “I am devastated and [so is] המשפחה שלי… החיים כל כך קשים וקשים. מעולם לא חשבתי שאאבד את הבן שלי. הוא היה לוחם… הלב שלו לא יכול היה לעמוד בזה… הלב שלי שבור זה כאב גדול… כל כך קשה".

יומיים לאחר מכן, היא חשפה את סיבת המוות הטרגית שלו בפוסט נפרד באינסטגרם, וכתבה, "זו הייתה התמונה האחרונה שעה לפני הניתוח של הבן שלי. החיים לא הוגנים."

רוברט ואני הציגו לראשונה את סיפור האהבה שלהם בעונה 7 של ארוס בן 90 יום. הזוג נפגש באינטרנט ואחרי שבילו יחד פחות מיום אחד בארץ הולדתה הרפובליקה הדומיניקנית, רוברט הציע נישואין. טקס החתונה שלהם בספטמבר 2019 התקיים במהלך פרק פברואר 2020. שנה לאחר מכן, הזוג TLC יקבל את פניהם של ילדם הראשון, בת בשם ברנדה, ביולי 2020.

הם הודיעו כי אנני בהריון עם תינוק מספר 2 באפריל 2021, ואדריאל נולד באותו ספטמבר.

אדריאל היה הילד השני של הצמד והילד השביעי של רוברט בסך הכל, שכן הוא חולק חמישה ילדים גדולים ממערכות יחסים קודמות.

לאחר פטירתה של אדריאל, אנני הרהרה ברגע ה"כואב" של קבורת בנה, וכינתה אותו אחד ה"ימים הגרועים" בחייה.

"הייתי חייבת להיפרד מהבן שלי", כתבה בספרדית באמצעות אינסטגרם ב-27 באפריל. "אף פעם בחיי לא הייתי כל כך מוכנה לקבור את בני. זה כל כך כואב וקשה. אני מרגישה את הלב שלי נסחט מהכאב שיש לי, והוא יודע שאני לא יכול לשנות שום דבר כדי לחזור אל הבן שלי. המלאך שלי אדריאל. אבל זה לא 'להתראות', אלא 'אני אראה אותך שוב מתישהו'. אני אוהב אותך לנצח חיי."

קישור מקור