חוק ההגירה כדי להחזיר את אבא לארה"ב

חוק ההגירה כדי להחזיר את אבא לארה"ב

במשימה. עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב גיה ג'ודיצה לקחה עבודה בדיני הגירה כדי לעזור לאביה, ג'ו ג'ודיצהלחזור לארצות הברית לאחר גירושו, בקשר נלמד באופן בלעדי.

"[Gia] יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם קתלין מרטינז על החזרת אביה לארה"ב", נציגה דומיניק אנצ'ינטוןהבעלים של דומינטון טאלנט האוס, מספר בקשרימים לאחר שגיא, 22, הודיעה על כך קיבל תפקיד עם חברת ההגירה מרטינז.

לדברי דומיניק, "גיה מרגישה שאביה שירת את זמנו ומצטערת מאוד על מה שקרה".

"הוא יודע שזה לא בסדר והחדיר את זה לכל הבנות שלו. היא מרגישה שמגיעה לו הזדמנות שנייה להוכיח את עצמו מכיוון שהוא צמח הרבה מהניסיון הזה", היא מוסיפה.

ג'ו, בן 50, ואשתו לשעבר תרזה ג'ודיצה הגישו בקשה לפשיטת רגל באוקטובר 2009, בטענה שהם חייבים יותר מ-10 מיליון דולר לנושים. ארבע שנים מאוחר יותר, ביולי 2013, הוגש נגד בני הזוג לשעבר כתבי אישום ב-39 אישומים של הונאה ואישום מס. ה-Giudices הואשמו בקשירת קשר לביצוע הונאת דואר והונאת בנק, הונאת בנק, הונאת פשיטת רגל והצהרות כוזבות בבקשות להלוואה. ג'ו הואשם גם באי הגשת דוחות המס שלו מ-2004 עד 2008.

תרזה, בת 50 וג'ו – שחולקות את הבנות ג'יה, גבריאלה, מילניה ואודריאנה – הודו באשמה במרץ 2014 ונידונו ל-15 חודשים ו-41 חודשי מאסר, בהתאמה. בני הזוג הצליחו לסטות את גזר דינם כך שאחד ההורים יוכל להיות בבית ולגדל את בנותיהם.

ג'ו החל לרצות את עונשו במוסד הכליאה הפדרלי של פורט דיקס בניו ג'רזי במרץ 2016. שנתיים לתוך כהונתו בת 41 חודשים, שופט הורה לגרש את כוכב הריאליטי לשעבר למולדתו איטליה עם שחרורו. למרות הגשת הערעור, ג'ו הועבר למרכז הגירה עם שחרורו במרץ 2018. כיום הוא מתגורר באיי בהאמה לאחר שעבר מאיטליה כדי להיות קרוב יותר לילדיו.

עם סיום התיכון, החלה גיה ללמוד משפט פלילי באוניברסיטת רוטגרס, שם היא כיום בכירה.

גיא קיבלה השראה לקחת עבודה בדיני הגירה בגלל "הגירוש הלא צודק של אביה", מגלה נציגתה. ‏לתפקידה החדש יש את האישיות של בראבו "עובדת על בקשות גרין קארד, הכנה לראיונות, בקשות להגנה על הסרה, תקשורת עם לקוחות וכל מה שביניהם."

"ג'יה עושה תיקים לגיטימיים וקתלין [Martinez] אומרת שהיא לגמרי הורגת את זה!" דומיניק אומר. "היא גם מתעסקת ביצירת תוכן לרשתות החברתיות של המשרד. קתלין והצוות שלה קיבלו את ג'יה בזרועות פתוחות, והיא משגשגת במסע החדש הזה".קישור מקור