חורחה נאווה מתחתן עם רודה בלואה בלאס וגאס

רומנטיקה סוערת! ארוס בן 90 יום כוכב חורחה נאווה נשוי ל רודה בלואה. הזוג קשר את הקשר במהלך טקס בלאס וגאס ביום ראשון, 31 ביולי.

בני הזוג הגישו רישיון נישואין במשרד הפקיד של מחוז קלארק, על פי רישומים מקוונים אליהם ניגש בקשר. בזמן שהגישה בקשה לרישיון הנישואין, רודה ביקשה לשנות את שם משפחתה כדי לקחת את השם של בעלה בעקבות נישואיהם. עם זאת, תעודת הנישואין טרם הוגשה.

חורחה, 33, ורודה התחתנו בקפלת חתונה בלאס וגאס, כך לפי TMZ. לפי הדיווחים הם בילו חלק מהלילה בהימורים במלון ובקזינו הקוסמופוליטן.

הזוג הטרי הפך את הרומנטיקה שלהם לאינסטגרם לרשמי ביוני 2020, חודשים ספורים לפני שחורחה הגיש בקשה לגירושין מאשתו לשעבר, אנפיסה ארכיפצ'נקו, בחודש אוגוסט. הזוג לשעבר הוצג בעבר בעונה 4 של ארוס בן 90 יום.

באדיבות רודה בלואה/אינסטגרם

חורחה הגיש את הניירת חמישה חודשים לאחר שחשף את תוכניותיו לסיים את נישואיהם לאחר שחרורו המוקדם מהכלא בשל אישומים הקשורים למריחואנה.

למרות שנאמר כי הוא זכאי לשחרור לא לפני אוגוסט 2020, אב לשניים שירת רק שנה ושמונה חודשים מאחורי סורג ובריח לפני שהפך לאדם חופשי במאי.

אנפיסה, 26, וחורחה סיכמו את גירושיהם נכון לדצמבר 2020, על פי הגשה שהתקבלה על ידי בקשר.

לא חורחה ולא אנפיסה חויבו לשלם מזונות לאחר הפיצול. בינתיים, שמה הנשוי של הדוגמנית הוחזר לשם נעוריה, ארכיפצ'נקו, במהלך הדיון.

בעוד שחורחה ואנפיסה לא חולקים ילדים יחד, ה TLC כוכב הוא אב לשני ילדים עם רודה.הם קיבלו את בנם הראשון, בת בשם זארה, באפריל 2021, ואחריו את לידת בנם, ג'ורג'במרץ 2022.

"אני רוצה להודות לה והוקרה על שהעניקה לי את הילדים המדהימים ביותר ועל כך שהיא כל כך אוהבת וחומלת", אמר חורחה Us Weekly בעקבות לידתו של ג'ורג'. "אני אוהב כל סנטימטר ממנה, ואני לא יכול לחכות לגדל את המשפחה שלנו ביחד."

חורחה ורודה קיבלו את פני ג'ורג' חמישה חודשים לאחר שהודיע ​​שהם מרחיבים את משפחתם. "מעולם לא דמיינתי את החלומות שלי הופכים למציאות כל כך מהר. רודה, אתה וזארה הם העולם שלי. אני אוהב אותך יותר ממה שאי פעם תדמיין," הראשון ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? הכוכב כתבה את תמונת הריון באוקטובר 2021.

קישור מקור