'חיי 600 ק"ג' תמונות לפני ואחרי - איפה הם עכשיו?

'חיי 600 ק"ג' תמונות לפני ואחרי – איפה הם עכשיו?

מאז 2012, TLC's ה-600 ליברות שלי. חַיִים תיעדה כמה סיפורי הרזיה מזעזעים ומעוררי השראה שהניבו כמה תמונות לפני ואחרי מדהימות. הסדרה ללא תסריט עוקבת אחר המשתתפים כשהם עוברים ניתוח מעקף קיבה כדי לרדת במשקל, אך לאחר שהמסע שלהם נגמר, המעריצים נותרים תוהים היכן הם נמצאים כעת.

בניגוד לתוכניות כמו המפסיד הגדול ביותר שבו רוב המשתתפים עולים במשקל בחזרה, כל האנשים הופיעו ה-600 ליברות שלי. חַיִים נעזרים ברופא שיעזור להם לתת להם עצות תזונה ופעילות גופנית מציאותיות. הסדרה גם חושפת שמעקף קיבה הוא לא פעולה קסומה שתגרום לך להיות רזה מיידית ללא עבודה.

משתתפי עבר שעברו את הניתוח אך לא שמרו על התזונה והפעילות הגופנית הקפדנית של הרופא שלהם, עלו במהירות בחזרה במשקל.

על ידי ביצוע תוכנית המשחק של המנתח הבריאטרי המפורסם ד"ר נוזאראדןעם זאת, ישנם מספר מטופלים המסוגלים להתחיל את מסע הבריאות שלהם ולהישאר במסלול.

"זה אתגר יומיומי לעבוד עם כמה מטופלים שיכולים להיות הרס עצמי," קנה המידה לא משקר, אנשים כן המחבר סיפר אֲנָשִׁים מגזין ב-2017. "התפקיד שלי הוא לא להחמיר, אלא למצוא דרך להניע אותם לעבוד קשה כדי להגיע למטרות שלהם. יש מקרים שבהם אני חושב שזה הכרחי לאיזו אהבה קשה ואני צריך להיות חמור איתם, אז אני מראה קצת מהדאגה והתסכול שלי".

התוכנית חושפת גם גורמים נוספים שבא לידי ביטוי כאשר אדם עם השמנה קלינית מנסה לרדת במשקל, כמו האגרה הפסיכולוגית. ואז יש את הגורם המעניין יותר כיצד ירידה קיצונית במשקל משפיעה על מערכות יחסים. הרבה מ ה-600 ליברות שלי. חַיִיםסיפורי ההצלחה של הסתיימו בגירושים. משתתפים קודמים חשפו שהשינוי בגופם היה כה בולט, שהוא גרם ללחץ על נישואיהם, במיוחד אם בן הזוג שלהם הפך "קנאי".

בסך הכל, הסדרה מצוינת בהצגת הרבדים הרב-גוניים של השמנת יתר וכיצד היא משפיעה על חברים, משפחה ובסופו של דבר, על האדם השוקל יותר מ-600 קילו.

מכוכבים בלתי נשכחים כמו כריסטינה פיליפסשהתכווץ בצורה מרשימה מ-700 פאונד ל-183 בלבד, לאלה ידועים לשמצה פני סיגר שספג ביקורת באינטרנט על כך שהוא "עצלן" על כך שלא ירד במשקל, ראה איך נראים כל הכוכבים מתוכנית הריאליטי המצליחה היום, וגלו אם הם שמרו על המשקל.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את כל התמונות מעוררות ההשראה של לפני ואחרי!

קישור מקור