חמזה מבלה את יום האב ללא בת

יום של חגיגה? ארוס בן 90 יום כוכב חמזה מוקניי מבלה את יום האב בלי בתו וברור שהוא כועס על לבלות את היום המיוחד לבדו.

"היום הוא יום האב. זה יהיה יום האב הראשון עם הבת שלי, אנחנו צריכים לחגוג יחד", כתב יליד תוניסיה, בן 28, דרך אינסטגרם סטורי ביום ראשון, 19 ביוני. "אני לא יודע מתי אראה אותה".

באדיבות חמזה מוקניי/אינסטגרם

כשהוא חוזר על כך שהוא מתגעגע לבתו הצעירה, הוא הוסיף, "היום צריך להיות מיוחד אבל כל מה שאני יכול לעשות זה לחכות בסבלנות לראות אותה שוב".

חמזה הציג לראשונה את מערכת היחסים שלו עם ממפיס סמית' בעונה 5 של לפני 90 הימים והזוג הרה את הילד הראשון זמן קצר לאחר נישואיהם. בעוד שהזוג הבינלאומי נראה כאחד הסולידיים ביותר כאשר צולם ספר העונה בינואר, הזוג עורר שמועות על פרידה עד מרץ.

ממפיס חלקה מחווה משלה ליום האב, אבל כנראה השאירה את חמזה מחוץ לקרוסלת התמונות שפרסמה.

"אנשים נוטים לשכוח שלהיות 'אבא' הולך [beyond] עוזר ליצור ילד. כולנו יודעים טוב מדי שהמעשים האלה לא הופכים מישהו ל'אבא', היא כתבה. "הפעולות שלהם כן!"

"בהכרת ההיסטוריה שלי למדתי מגיל צעיר ש"דם" לא אומר שמישהו אוהב אותך יותר או פחות! שהאהבה והחיבה האמיתית והתמיכה והעקביות שלהם הם מה שחשוב!" היא חשפה.

בהצהרה שאב אמיתי "יקריב את הרצונות והחלומות שלו", הוסיפה האחות, "תודה לאבות שממשיכים להקריב עבור כל ילד, ביולוגי או לא."

ילידת מישיגן קרצצה את כל התמונות של בעלה התוניסאי מהרשתות החברתיות שלה ואישרה לכאורה את מצב מערכת היחסים שלה באפריל כשהיא השתמשה בהאשטאג "חיי אמא חד הורית" בכיתוב לתמונה שלה.

אחותו של חמזה, ראוויה מוקנייהמשיכה לעורר שמועות כאשר שיתפה תמונות של שרשור הודעת טקסט לכאורה בינה לבין גיסתה שהתייחס לדאגתה של חמזה כלפי בעלה לשעבר של ממפיס, ג'סטין סנדובל.

"אחותי, לחמזה לא אכפת לדבר איתה [sic] בעלך לשעבר אבל הוא [feels] מקנא כשאתה הולך לבד לבית שלו לבד", נכתב בהודעה לכאורה של ראוויה לממפיס.

מאז פיצול השמועות שלהם, חמזה מתגורר בשיקגו. בעוד אביו של אחד מרבה להעלות תמונות של בתו, הוא מכסה את פניה, ו ארוס בן 90 יום למעריצים יש דעות מעורבות על הפוסטים.

"בחרת להתרחק… למצב אחר", הגיב אחד הצופים ב-TLC. בינתיים, אחר שיתף נקודת מבט שונה, "אני בטוח שהוא מאוד גאה וישמח לפרסם את פניה אבל למען הפרטיות שלה, אולי עדיף שהוא יעשה מה שהוא צריך. מתפלל שיראה את התינוק שלו בקרוב".

קישור מקור