חמזה מגיב לכאורה לממפיס סמית'

נפתח. ארוס בן 90 יום כוכב חמזה מוקניי הגיב לכאורה בעקבות פוסט לוהט ששותף על ידי אשתו הפרודה, ממפיס סמית'.

"אני יודע שכולכם רוצים לראות את התמונה של הבת שלי", כתב יליד תוניסיה, בן 28, דרך האינסטגרם סטורי שלו ביום שישי, 29 ביולי. "יש לי בת יפה. הבת שלי היא הכל בחיי".

הפוסט החשוף של חמזה מגיע ימים ספורים לאחר שבן זוגו לשעבר שיתפה עדכון על "מסע האהבה העצמית" שלה כשהודתה למעגל התמיכה הקטן שלה על היותה בסביבה כשחשבה שהיא "לבד".

"תמיד היה לי כוח אבל אין כמו הכוח שבניתי בשנה שעברה!" ממפיס שיתפה באמצעות אינסטגרם ב-24 ביולי, לצד תמונות של איש המקצוע הזוהר בשמלת קיץ קיץ תוך כדי לגימת לימונדה. "אלוהים כל כך טוב שהוא פקח את עיני לכל האנשים, המקומות והדברים השונים שכבר לא ראויים למטרת חיי! החיים קצרים מכדי לוותר על השקט שלך בשביל מישהו!"

באדיבות ממפיס סמית'/אינסטגרם

ילידת מישיגן סיימה את הפוסט בכך שהזכירה לעוקבים שלה לעשות מה שהכי "טוב" עבורם והכרה ב"שלוש הברכות" שלה. ממפיס חולקת בת אחת עם חמזה, כששני ילדיה הנוספים הם ממערכת יחסים קודמת.

ביוני 2022, חמזה הביע את התסכול שלו בבילוי יום האב הראשון שלו הרחק מבתו.

"היום הוא יום האב. זה יהיה יום האב הראשון עם הבת שלי, אנחנו צריכים לחגוג ביחד", כתב אז דרך האינסטגרם שלו. "אני לא יודע מתי אראה אותה."

חמזה-ימי אב
באדיבות חמזה מוקניי/אינסטגרם

"כל יום אני מתגעגע אליה", המשיך חמזה לצד אימוג'י דומע. "היום צריך להיות מיוחד אבל כל מה שאני יכול לעשות זה לחכות בסבלנות לראות אותה שוב."

ממפיס שיתפה מחווה משלה ליום האב, ואבי ילדה הצעיר לא עשה את החתך בקרוסלת התמונות שפרסמה.

"אנשים נוטים לשכוח שלהיות 'אבא' הולך [beyond] עוזר ליצור ילד. כולנו יודעים טוב מדי שהמעשים האלה לא הופכים מישהו ל'אבא'", כתבה, ולא נתנה רמזים נוספים למצבה הנוכחי עם בעלה. "הפעולות שלהם כן!"

בהצהרה שאב אמיתי "יקריב את הרצונות והחלומות שלו", הוסיפה האחות, "תודה לאבות שממשיכים להקריב עבור כל ילד, ביולוגי או לא."

חמזה הציג לראשונה את מערכת היחסים שלו עם ממפיס בעונה 5 של לפני 90 הימים בדצמבר 2021. למרות הבדלי תרבות גדולים ופער גילאים, השניים הגיעו למעבר בתוניסיה ובסוף העונה, הלהבות הבינלאומיות הופתעו לגלות שהם מצפים לילד ראשון.

בעונה החמישית, שצולמה בינואר 2022, חשפה ממפיס שהיא ילדה תינוקת. עם זאת, בעקבות השידור המיוחד במרץ, השניים הציתו שמועות מפוצלות לאחר שאמא לשלושה קילפה את כל התמונות של בעלה התוניסאי. אישיות TLC אישרה לכאורה את פרידתה מהאמזה באפריל 2022 כשהיא השתמשה בכיתוב "חיי אמא חד הורית" בכיתוב עבור אחת התמונות שלה.קישור מקור