טוד, ג'ולי כריסלי פסק דין במשפט הונאה: נמצא אשם

פסק הדין נחשף. כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים טוד כריסלי ו ג'ולי כריסלי נמצאו אשמים בכל האישומים במשפט ההונאה שלהם, בקשר יכול לאשר. הם צפויים לעד 30 שנות מאסר, פְּנִימַאי דיווחים.

טוד הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. ג'ולי הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס, הונאה בנקאית.

בני הזוג – שקשרו את הקשר ב-1996 – הועמד לדין לאחר שהוגש נגדם כתב אישום בחמש עבירות של הונאת בנק, סעיף אחד של קשירת קשר לביצוע הונאה בבנק, סעיף אחד של קשירת קשר להונאת ארצות הברית וסעיף אחד של הונאת מס. ג'ולי, בת 49, הואשמה בסעיף אחד של הונאת רשת ובסעיף אחד של שיבוש מהלכי משפט. בנוסף, האישה כריסלי הואשמה ביצירת דוח אשראי מזויף ודפי חשבון בנק כוזבים כדי לשכור בית.

פיטר טרנטינורואה החשבון של בני הזוג, עמד גם הוא למשפט לאחר שהואשם בשתי עבירות של הגשת דוחות מס כוזבים בכוונה וסעיף אחד של קשירת קשר להונאת הממשלה.

המשפט נערך בבית משפט באטלנטה והחל ב-17 במאי. במהלך המשפט הוגשו מספר טענות פצצה נגד טוד, בן 53 וג'ולי. עוזר פרקליט ארה"ב אנאליז פיטרס טען כי בני הזוג – שלא הודו באישומים – הגזימו ברווחיהם לבנקים כדי ללוות יותר מ-30 מיליון דולר. היא גם טענה שהם הסתירו כספים ממס הכנסה.

Shutterstock

עורך הדין של כוכבי רשת USA, ברוס מוריס, הגיבו בכך שעובדם לשעבר מארק בראדוק ביצעו את הפשעים מאחורי גבם. בראדוק התחזה לכאורה לטוד כדי לבצע את ההונאה לאחר שפוטר ב-2012.

פיטרס חזר בטענה כי ההונאה לכאורה של טוד וג'ולי נמשכה לאחר שבראדוק הופסק. היא גם טענה שזו המטרה של טוד, ג'ולי ובראדוק "להסתיר כסף" והם "כוונו" לבנקים קהילתיים על ידי עריכת מסמכים פיננסיים.

בראדוק התייצב כדי לחלוק את הצד שלו בסיפור וטען שיש לו מערכת יחסים אינטימית עם טוד שנמשכה שנה אחת בזמן שהם עבדו יחד.

במהלך הצהרת הסיום שלו ב-2 ביוני, כינה מוריס את טענותיו של בראדוק לגבי הרומן לכאורה שלו עם טוד "פנטזיה".

"אני מציע לך שמארק בראדוק הוא עצם התמונה של ספק סביר", אמר עורך הדין.

אדם נוסף שעלה בעמדה הייתה בתו של טוד לינדזי כריסלי. מארח הפודקאסט "Coffee Convos" כינה את אביה המנוכר "מפלצת" והאשימה את אחיה למחצה לרדוף אחרי כריסלי של איומים לשחרר את קלטת הסקס שלה לכאורה.

טוד חולק ילדים לינדזי, 32, ו קייל כריסלי עם אשתו לשעבר, תרזה טרי. הוא גם האבא לילדים סוואנה כריסלי ו גרייסון כריסלי עם ג'ולי.

קישור מקור