טוד, ג'ולי כרסלי נשענת על 'אהבה' לקראת עונשי מאסר

נשאר חיובי. טוד כריסלי ואישה ג'ולי כריסלי פתחו לגבי מה שמצפה להם במהלך הפרק הראשון של הפודקאסט "Chrisley Confessions" שלהם מאז שנידונו ל-12 ושבע שנות מאסר, בהתאמה, לאחר שנמצאו אשמים בהעלמת מס והונאת בנק.

"אתמול לא משנה", אמר טוד, בן 53, במהלך הפרק של יום רביעי, 30 בנובמבר, וציין שהם נשענים על "אהבה ללא תנאי" ואמונה. "היום זה מה שיש לנו. המחר שייך לאלוהים כי לא מובטח לנו מחר."

ג'ולי, 49, הודתה שהם "חיים כל יום" כאילו זה "האחרון" שלהם. למרות שהם לא הזכירו במפורש את הבילוי מאחורי סורג ובריח, יליד דרום קרוליינה הוסיף כי "גיל הוא רק מספר".

טומי גרסיה/NBCUniversal

ה כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים נשארים חזקים בזמן המלחיץ הזה למען ילדיהם.

"הקשיים שאני עובר, איך אני מתמודד עם זה – [the children] הם צופים, גם זה," הסבירה ג'ולי. "אם אני מטפל בזה נכון, הם צופים. אם אני מפשל, הם צופים. מבחינתי, כהורה, אני רוצה לנסות לוודא שאני עושה את זה נכון יותר מאשר אני עושה את זה לא נכון".

כוכבי ארה"ב הם הורים לשלושה ילדים, מִרדָף, סוואנה ו גרייסון. לטוד יש גם שני ילדים בוגרים, לינדזי ו קיילמנישואיו הראשונים ועד גרושה תרזה טרי. בעוד שגרייסון עדיין קטין בגיל 16, לטוד וג'ולי יש גם משמורת על נכדתם בת ה-10, קלואי כריסלישהוא הילד של קייל, 31, ואקס אנג'לה ג'ונסון.

טוד וג'ולי נמצאו אשמים בכל הסעיפים של הונאת בנק ותשלומים, העלמת מס וקנוניה במהלך דיון בבית המשפט ב-7 ביוני באטלנטה, ג'ורג'יה. הבעל והאישה נידונו ל-12 ושבע שנות מאסר, בהתאמה, בקשר אושר בעת גזר הדין ב-21 בנובמבר. בנוסף לעונש המאסר שלהם, שני כוכבי הריאליטי קיבלו 16 חודשי מאסר נוספים על תנאי.

ג'ולי פתחה כיצד קלואי התמודדה עם הלחץ במהלך הפודקאסט "Unlocked" של סוואנה ביום שלישי, 29 בנובמבר.

הילדה הצעירה מודעת ל"נושאים המשפטיים" של הוריה המאמצים ול"התמודדות איתם בדרכה שלה", אבל ג'ולי גם חשפה שקלואי נעזרה ב"עזרת המטפלים".

"היא תשים את האוזניות שלה ותתנהג כאילו היא מקשיבה למשהו כשבמציאות שום דבר לא פועל", הסבירה סוואנה, בת 25, והוסיפה כי אחייניתה מקשיבה "יותר ממה שאתה חושב".

עם זאת, המאטריארך המשפחתי כינה את קלואי "הבת", למרות שלא הייתה ההורה הביולוגי שלה.

"לכל ילד שאומץ יש הורים ביולוגיים", אמרה ג'ולי. "זה לא אומר שאנחנו לא ההורים שלה. היא שלנו. היא הבת שלנו. היא לא הנכדה שלנו. היא הבת שלנו, מה שהופך אותה לאחותך".

קישור מקור