האם 'קריסלי יודעת הכי טוב' יבוטל?  כל מה שצריך לדעת על התוכנית לאחר פסק הדין האשם של טוד וג'ולי

טוד וג'ולי כריסלי מדברים בקול לאחר פסק דין אשם

מדבר. כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים טוד כריסלי ואשתו, ג'ולי כריסלישברו את שתיקתם לאחר שנמצאו אשמים בהונאה.

"מאוכזב בפסק הדין. מתוכנן ערעור", אמר עורך דינם של בני הזוג בהצהרה ל Us Weekly ביום שלישי, 7 ביוני.

כפי ש בקשר דווח בעבר, חבר המושבעים הגיע לפסק דין בתיק ההונאה הפדרלי של כריסליס. טוד הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. ג'ולי הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות. הם צפויים לעד 30 שנות מאסר.

הם הוגשו נגדם כתבי אישום ב-2019 ב-12 סעיפי אישום של העלמת מס, הונאה בבנקים וקנוניה. טוד הכחיש את ההאשמות בהצהרה ארוכה דרך אינסטגרם באותו אוגוסט.

"הכל התחיל ב-2012, כשגילינו שעובד מהימן שלנו גנב מאיתנו בגדול. אני לא אכנס לפרטים, אבל זה כלל כל מיני דברים ממש גרועים כמו יצירת מסמכים מזויפים המזייפים את החתימות שלנו, ואיומים על עובדים אחרים באלימות אם הם אומרים משהו. אפילו גילינו שהוא הציק לא חוקי בבית שלנו", כתב אז. "כדי לנקום, הוא לקח כמה מהמסמכים המזויפים שלו למשרד התובע האמריקאי ואמר להם שביצענו כל מיני פשעים פיננסיים, כמו העלמת מס והונאת בנק. זה משך את תשומת ליבם בסדר, אבל ברגע שהייתה לנו הזדמנות להסביר מי הוא ומה הוא עשה לנו, הם הבינו שהכל היה חבורה של שטויות והם שלחו אותו לדרכו".

איש העסקים המשיך וטען כי העובד לשעבר "שכנע מערך אחר של חוקרים במשרד התובע האמריקאי לא רק לפתוח מחדש את התיק אלא גם להעניק לו חסינות מהעמדה לדין על פשעיו שלו ולהגיש נגדנו כתב אישום".

"אני אומר לכם את כל זה עכשיו כי אין לנו מה להסתיר ולא עשינו שום דבר להתבייש בו", סיכם את דבריו. "לא רק שאנחנו יודעים שלא עשינו שום דבר רע, אלא שיש לנו המון ראיות מוצקות וחבורה של עדים מאשרים שמוכיחים זאת."

כאשר התיק עלה למשפט במאי, עורך הדין של בני הזוג, ברוס מוריסהכפיל את הטענות שעובד לשעבר, מארק בראדוק, התחייב ללא ידיעתם ​​של משפחת כרסלי. בתמורה לשיתוף הפעולה שלו במשפט, העניקה הממשלה לבראדוק חסינות בתיק.

Shutterstock

במהלך המשפט, בראדוק גם העלה טענות לגבי רומן לכאורה עם טוד. בהצהרות הסיום שלו ב-2 ביוני, טען מוריס בטענותיו של בראדוק כ"פנטזיה". הוא הוסיף, "אני מציע לך שמארק בראדוק הוא עצם התמונה של ספק סביר".

קישור מקור