טוד וג'ולי כריסלי צפויות לקנסות של עד 60 מיליון דולר לאחר פסק הדין

במים עמוקים. טוד כריסלי ואישה ג'ולי כריסלי יכול לעמוד בפני קנסות של עד 60 מיליון דולר לאחר שנמצא אשם במספר אישומי הונאה, התובע האמריקאי לשעבר דוד האס מספר באופן בלעדי בקשר.

המומחה המשפטי מסביר כי כריסלי יודעת הכי טוב ייתכן שהכוכבים ייאלצו לשלם "פי שניים מהסכום שנגנב", והוסיפו, "נראה כאילו מדובר בהלוואות של למעלה מ-30 מיליון דולר, כך שקנס הוא עד פי שניים מסכום ההפסד – או בערך 60 מיליון דולר".

"אני בטוח שתבוא ערעור, אבל התהליך הזה ייקח כמה שנים לפתור", צופה האס לגבי המהלכים הבאים של איל הנדל"ן.

ביום שלישי, 7 ביוני, הורשע טוד, בן 53, בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס על ידי חבר מושבעים פדרלי באטלנטה, בקשר מְאוּשָׁר. ג'ולי, בת 49, הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות. הבעל והאישה, שנישאו ב-1996, צפויים כעת לעד 30 שנות מאסר.

MEGA

זוג הריאליטי הועמד למשפט לאחר שהוגש נגדם כתב אישום בחמש סעיפי הונאה בבנק, סעיף אחד של קשירת קשר לביצוע הונאה בבנק, סעיף אחד של קשירת קשר להונאת ארצות הברית וסעיף אחד של הונאת מס. ג'ולי הואשמה בסעיף אחד של הונאת רשת ובסעיף אחד של שיבוש מהלכי משפט. בנוסף, אמא לשלושה הואשמה ביצירת דוח אשראי מזויף ודפי חשבון בנק כוזבים כדי לשכור בית.

פיטר טרנטינורואה החשבון של הזוג כרסלי, עמד גם הוא למשפט ונמצא אשם לאחר שהואשם בשני עבירות של הגשת דוחות מס כוזבים בכוונה ובסעיף אחד של קשירת קשר להונאת הממשלה.

טוד, ג'ולי ורואה החשבון שלהם הודו בעבר בחפותו באישומים.

בין אם טוד וג'ולי יצטרכו לגרש את הכסף בעקבות גזר הדין האשמה שלהם ובין אם לאו, מציין האס, "קנסות נדירים יותר בבית משפט פדרלי, שכן יש גם החזר וחילוט".

בית המשפט "יכול לתפוס נכסים חלופיים" כחילוט, כלומר בני הזוג כריסלי עלולים להיאלץ לוותר על נכסיהם, כגון בתיהם, מכוניותיהם או רכוש פיזי אחר, כחלק מגזר הדין. עם זאת, ייתכן שיעבור זמן מה עד שהעתיד של טוד וג'ולי יתברר.

"העונש הוא בדרך כלל כשלושה חודשים מהיום – אולי יותר – אבל לא מוקדם יותר", אומר האס, ומציין כי "סכום ההפסד יהיה המרכיב העיקרי בחישוב טווח הנחיות הענישה שלהם".

טוד וג'ולי לא התלבטו לגבי רצונם לערער לאחר שנמצאו אשמים. "מאוכזב בפסק הדין. מתוכנן ערעור", אמר עורך דינם של בני הזוג בהצהרה ל Us Weekly ב-7 ביוני.

טוד הכחיש בעבר את ההאשמות בהצהרה ממושכת דרך אינסטגרם לאחר שהוגש נגדם כתב אישום ב-2019 ב-12 סעיפי אישום של העלמת מס, הונאה בבנקים ובקונספירציה.

"אין לנו מה להסתיר ולא עשינו במה להתבייש", כתב אז אב לחמישה, והטיל את האשמה על "עובד מהימן" שהחל "לגנוב" מהם. "לא רק שאנחנו יודעים שלא עשינו שום דבר רע, אלא שיש לנו המון ראיות מוצקות וחבורה של עדים מאשרים שמוכיחים זאת."

קישור מקור