טוד, חיי הכלא של ג'ולי כרסלי: ארוחות, פעילויות ועוד

טוד ו ג'ולי כריסלי החלו לרצות את עונשי המאסר שלהם בעקבות הרשעותיהם בבנק ובונאות מס. "שניהם דיווחו לבתי הכלא שלהם בהתאם להנחיות", אמרה נציגת בני הזוג, אלכסה גרסיה. בקשר בהצהרה מ-17 בינואר 2023. המשיכו לקרוא לפרטים על היכן הם משרתים את זמנם וכיצד הם יבלו את ימיהם בכלא.

איפה טוד כריסלי מרצה את עונש המאסר שלו?

כוכב הריאליטי לשעבר דיווח לכלא האבטחה המינימלית של פלורידה FPC Pensacola ב-17 בינואר 2023, שם החל לרצות את 12 שנות המאסר שלו.

איך טוד כריסלי יבלה את ימיו בכלא?

טוד לא יהיה מרותק לתאו כל היום ו יעבוד בעבודה בכלא בבוקר ואחר הצהריים. יש לו שיחת השכמה ב-4:45 בבוקר, ולאחר מכן סידר את המיטה שלו ווידוא שאזור הסלולרי שלו מסודר ונקי. לאחר מכן הוא יאכל ארוחת בוקר עם אסירים אחרים בין 5 בבוקר ל-6 בבוקר

ה כריסלי יודעת הכי טוב ניתן להקצות לאלום כל סוג של עבודת בית סוהר, החל מגינון, ניקיון וכביסה, שרות בספרייה או עבודות אחרות שעוזרות לשמור על הכלא פעיל. הוא יאכל ארוחת צהריים ב-11 בבוקר, בעוד ארוחת הערב מוגשת למשך שעה החל מ-16:30. בערב יהיה לו זמן לקרוא, לצפות בטלוויזיה ולשחק משחקים, ואפילו ליהנות מערבי סרטים עם חבריו האסירים. לטוד יהיה שעת השינה בשעה 22:00.

מכיוון ש-FPC Pensacola הוא מתקן אבטחה מינימלי, אסירים רשאים להשתתף בספורט קבוצתי באוויר הפתוח כולל כדורסל, כדורגל וכדורסל. למחנה הכלא הפדרלי יש אפילו חדר כושר, מסלול ומגרשי מחבט משלו. לטוד תהיה גם גישה ללימוד מיומנויות כגון עיבוד עץ ומקצועות אחרים, בנוסף ללימודים אקדמיים בזמן הכליאה.

אם מישהו מילדיו רוצה לבקר את טוד מאחורי סורג ובריח, הוא יכול יש עד חמישה מבקרים בכל פעם בשישי בערב ובשעות היום בשבת וראשון.

Broadimage/Shutterstock

איפה ג'ולי כרסלי מרצה את עונש המאסר שלה?

כוכבת הרשת האמריקאית לשעבר החלה לרצות את שבע שנות המאסר שלה במרכז הרפואי הפדרלי (FMC) לקסינגטון בלקסינגטון, קנטקי, ב-17 בינואר 2023. היא הייתה אמורה לרצות את זמנה ב-FCI Marianna SCP במריאנה, פלורידה, אשר הוא במרחק שעתיים בלבד מהכלא של טוד, אבל מאוחר יותר הוקצה מחדש יעדה.

המרכז הרפואי הביטחוני המנהלי מאכלס 1,286 אסירות ואסירות, בעוד 245 אסירות שוהות במחנה סמוך לביטחון מינימלי. יחידות הדיור כוללות "ריהוט היגיינה בסיסי, מתקני מקלחת, פינת טלוויזיה וחדר רב תכליתי", על פי prisonpro.com.

איך ג'ולי כרסלי תבלה את ימיה בכלא?

כמו המתקן של טוד, לג'ולי תהיה גישה לתוכניות חינוכיות ומקצועיות, פעילויות אומנויות ואומנות והזדמנויות ספורטיביות. אסירים יכולים גם להישאר עסוקים על ידי עבודה בתוכנית UNICOR של תעשיית הכלא הפדרלית, אשר "מאפשרת לאסירים את ההזדמנות לעבוד במרכז שירות לקוחות או במפעל אלקטרוניקה".

אם ג'ולי תגיע לחלק ה-FMC של הכלא, תהיה לה גישה למבקרים מ-14:25 עד 20:30 בימי שני, חמישי ושישי, בנוסף לסופי שבוע בין השעות 8:30 עד 15:00. במחנה יש פחות שעות ביקור, עם חברים ובני משפחה מותר בימי שישי בערב ולוח זמנים זהה לסוף שבוע כמו ה-FMC. מגע פיזי כגון נשיקות וחיבוקים מותר רק בתחילתו ובסיומו של כל ביקור.

למה טוד וג'ולי כריסלי בכלא?

טוד נמצא אשם ביוני 2022 בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. לגבי ג'ולי, היא הורשעה של קנוניה לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קונספירציה להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות. הם קיבלו את עונשי המאסר שלהם במהלך הופעה בבית המשפט ב-21 בנובמבר 2022.

קישור מקור