תהליך הערעור של טוד וג'ולי כריסלי עשוי להימשך

טוד כריסלי אומר שנישואי ג'ולי 'חזקים' יותר עכשיו: פרטים

מעביר את הצד שלהם. משפחת כרסלי חלקה את דעותיהם הרבות בעקבותיהם טוד כריסלי ו ג'ולי כריסליהכרעת הדין של אשמה במשפט ההונאה שלהם באטלנטה ביוני 2022. זוג הריאליטי הוותיק נמצא אשם בכל הסעיפים ב-7 ביוני במספר סעיפים של הונאה בנקאיות, העלמת מס וקנוניה. תאריך גזר הדין שלהם מתוכנן ל-6 באוקטובר באטלנטה, ג'ורג'יה.

בעוד הזוג המפורסם עומד כעת בפני עד 30 שנות מאסר, הפטריארך חשף בפודקאסט "Chrisley Confessions" שלו כי המשפטים המתוקשרים בבית המשפט הפכו בתורם את נישואי 28 שנותיו ל"חזקים יותר".

"אמרתי, 'אתה יכול לקבל דבק שאתה דבוק יחד בגלל [of] ילדים או שאתם תקועים ביחד כי זה שגרה או משהו כזה", הסביר האבא לחמישה ביולי 2022, כמעט חודשיים לאחר גזר הדין. "אני חושב שאנחנו תקועים ביחד, אני יודע מנקודת המבט שלי, שאני תקוע אליה לכל החיים כי אני רוצה להיות לא בגלל שזה שגרה, לא בגלל שזה הרגל ולא בגלל שיש לנו ילדים".

אנשי הריאליטי – שקשרו את הקשר ב-1996 – עומדים בפני מאסר ממושך לאחר שטוד הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. בשל מעורבותה הורשעה המטריארך בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות.

באדיבות טוד קריסלי/אינסטגרם

המשפט שנמשך שלושה שבועות גם הגיע למסקנה כי עורך הדין לשעבר של בני הזוג, פיטר טרנטינו, אשם בהגשת החזרי מס כוזבים בשמם.

"העליות והמורדות שלנו מעולם לא נגרמו על ידי צד שלישי, התעללות, התמכרות או דברים כאלה", הוא המשיך, לפני שציין שהירידות "היו בידי אנשים אחרים" שהגיעו לחייהם.

"אני מסתכל אחורה על החיים שלנו כי היו לנו חיים טובים למדי. היה לנו הרבה כאב לב ומאבק, אבל זכינו להרבה ברכות", הוסיף טוד בהמשך השיחה. "אתה יודע, אני מנסה להסתכל אחורה על אלה… אני מסתכל אחורה על החיים עכשיו ואני פשוט חושב שכל כך הרבה אנשים באים אלינו ורוצים עזרה והם רוצים עצות ולדעת איך לעבור את זה. אני לא יודע איך עברנו את זה, חוץ מאלוהים".

ה כריסלי יודעת הכי טוב בני הזוג הוגש נגדם כתב אישום בשנת 2019 ב-12 סעיפי אישום של העלמת מס, הונאה בבנקים ובקונספירציה. באותו זמן, בני הזוג שמרו על חפותם וטענו שלמישהו אחר יש שליטה על הכספים שלהם.

לאחר גזר הדין האשמה ביוני 2022, טוד וג'ולי נמצאים במעצר בית ומקבלים הוראה לפעול לפי כללים ספציפיים כולל מגבלות הוצאות ומעקב אחר מיקום. המעריצים תהו מה יקרה לשני ילדיהם הקטינים של טוד וג'ולי שנותרו במשמורתם, גרייסון, 16, והנכדה קלואי, 9, אם שניהם ייגזרו מאסר.

"בהתאם לזמינות המשפחתית, לפעמים, הילדים יגדלו על ידי בני משפחה קרובים אם שני ההורים יזכו למאסר", אמר בבלעדיות התובע הפדרלי לשעבר דיוויד האס. בקשר ב-8 ביוני.

המשיכו לגלול כדי לקרוא את כל מה שמשפחת כרסלי אמרה מאז פסק הדין האשמה של טוד וג'ולי.

קישור מקור