טוד כריסלי מתחנן לאוהדים לתפילות לאחר הרשעה בהונאה

טוד כריסלי מתחנן לאוהדים לתפילות לאחר הרשעה בהונאה

לבקש עזרה. טוד כריסלי התחנן למעריציו לתפילות בעקבותיו ואשתו ג'ולי כריסליהרשעות של הונאה, באומרו שזו "המתנה הטובה ביותר" שתומכיו יכולים לתת לו.

"אני רוצה שכולכם תדעו שההודעות שאנחנו מקבלים, הדואר… המתנות שאנשים משאירים בדלתותינו, סידורי הפרחים… כל הדברים האלה פשוט מדהימים ומוערכים מאוד", כריסלי יודעת הכי טוב כוכב, 53, אמר בפרק שלו "וידויים של כריסלי" הפודקאסט ביום רביעי, 22 ביוני.

הוא המשיך, "[But] אנחנו לא רוצים שתבזבז את הכסף שלך על דברים כאלה. … אנחנו לא צריכים כלום. אז, באמת, המתנה הכי טובה שאתה יכול לתת לנו היא תפילה."

ברקע ניתן לשמוע את ג'ולי, בת 49, מגיבה לטוד באמירת "אמן" ברקע.

גם בפרק הפודקאסט, טוד אמר שהגירושים הראשונים שלו היו "הדבר הגדול ביותר שקרה לו אי פעם [him]," והוסיף כי הוא היה הרוס אם היה צד שלישי במערכת היחסים שלו ושל ג'ולי, ברמז לטענות שהוא מנהל רומן עם שותפו העסקי.

ב-7 ביוני, כוכבי הריאליטי של הטלוויזיה נמצאו אשמים בכל הסעיפים לאחר שהוגש נגדם כתב אישום לראשונה באוגוסט 2019. הם צפויים לעד 30 שנות מאסר ועד 60 מיליון דולר בקנסות, בקשר מְאוּשָׁר.

טוד הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית והונאת מס. ג'ולי הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות.

בני הזוג נותרו חופשיים בערבות, והם נצטוו להשתתף בתוכנית מעצר בית ו"לציית לכל דרישות התוכנית, שתכלול שימוש בציוד ניטור אלקטרוני או מערכת אימות מיקום אחרת". תאריך גזר הדין שלהם טרם נקבע.

בעקבות הצרות המשפטיות שלהם, כמה מבני משפחת כריסלי דיברו על גזר הדין של טוד וג'ולי. הבת שלהם סוואנה כריסלי פתחה על חייה "פוסט סערה" באמצעות אינסטגרם ביום רביעי, 22 ביוני.

"אני אסירת תודה לסובבים שבוחרים לאהוב ולאהוב חזק… לא משנה כמה קשה זה יהיה", כתבה. "אני אסיר תודה בצורה מוזרה כי אני יודע שיש אלוהים שיש מאין עושה הכל!"

בדומה לתחינה של אביה לתפילות, סוואנה חלקה את הכרת התודה שלה והפצירה במעריצים "להמשיך לאהוב את משפחתי ואני" בתקופה ה"קשה".

קישור מקור