טום בריידי שועט בחג המולד עם ילדים לאחר שג'יזל נפרדה

פרק חדש. טום בריידי פרץ מעל הראשון שלו חַג הַמוֹלָד עם הילדים שלו בעקבות גירושיו מאשתו לשעבר ג'יזל בונדשן ביום שלישי, 27 בדצמבר.

"והדבר האמיתי. חג מולד שמח", הקוורטרבק של ה-NFL, 45, רשם תמונה של שלושת ילדיו – הבן ג'ק, אותו הוא חולק עם האקסית ברידג'ט מוינהאןושלו ושל ג'יזל הילדים בנימין וויויאן – דרך הסטוריז שלו באינסטגרם.

טום בריידי/אינסטגרם

כוכב הכדורגל המשיך והראה תמונות של מתנות עטופות וגרבי החג של ילדיו תלויים על הקיר. נראה היה שטום מכה את המסמר על הראש עם המתנות.

"זה בערך מסכם את זה," הוא כתב, והוסיף שני אימוג'ים צוחקים בוכים, על הגרביים של בנג'מין שעליהם נכתב: "אל תפריע. אני משחק." ויויאן, בת 10, קיבלה גם זוג גרביים מסוגננות שעליהן נכתב "רק ילדה שאוהבת סוסים".

טום בריידי שועט בחג המולד עם ילדים לאחר שג'יזל נפרדה
טום בריידי/אינסטגרם

חגיגת חג המולד המאוחרת של טום עם הילדים הגיעה ימים לאחר שבנג'מין, בן 13, וויויאן צלצלו בחג עם ג'יזל, בת 42, בארץ הולדתה, ברזיל.

"זה Rio Grande do Sul שלי גן עדן, שמש, דרום, כדור הארץ וצבע", כתבה הדוגמנית בפוסט מתורגם דרך אינסטגרם ביום שלישי, 27 בדצמבר. "איפה כל מה שנשתל גדל ומה שהכי פורח זו אהבה. זה תמיד כל כך טוב לחזור הביתה. תמיד כל כך טוב לחזור הביתה."

המצגת כללה תמונות מהחופשה המדהימה שלהם, כולל בנג'מין וויויאן האכלת עיזים ורכיבה על סוסים. ג'יזל זוהרה כשחייכה עם הוריה, וניה נוננמכר ו ואלדיר בונדשן.

טום וג'יזל, מי נישואים בשנת 2009הכריזו בפומבי על פיצולם ב-28 באוקטובר.

"בימים האחרונים, אשתי ואני סיימנו את הגירושים שלנו אחד מהשני לאחר 13 שנות נישואים", כתב אז שחקן הפטריוטס לשעבר באמצעות אינסטגרם. "הגענו להחלטה הזו בהסכמה ובתודה על הזמן שבילינו יחד… אנו מגיעים להחלטה הזו לסיים את נישואינו לאחר שיקולים רבים. לעשות זאת, כמובן, כואב וקשה כמו זה עבור אנשים רבים שעוברים את אותו הדבר כל יום ברחבי העולם".

ג'יזל מצידה הודתה שהניתוק שלהם היה "כואב וקשה", אבל הם החליטו שזו ההחלטה הנכונה לאחר "שיקולים רבים". היא הוסיפה, "עם זאת, אנו מאחלים רק טוב אחד לשני כשאנחנו ממשיכים בכל פרק חדש בחיינו שטרם ייכתב".

הפרידה שלהם לא באה בהפתעה גדולה, בהתחשב במקור שאמר בקשר מוקדם יותר באותו חודש שהשניים "חיו בנפרד" על רקע צרות במערכת היחסים שלהם. טום שפך קצת אור על מה שקורה לו מחוץ למגרש באוגוסט.

"לכולנו יש אתגרים ייחודיים באמת לחיים שלנו. אני בן 45, בנאדם. יש הרבה דברים שקורים, אז פשוט צריך להבין את החיים הכי טוב שאתה יכול", אמר במהלך מסיבת עיתונאים. "זה תהליך מתמשך."

קישור מקור