טוני סיריקו מת: פאולי מתה של הסופרנוס

הסופרנוס הכוכב טוני סיריקו הלך לעולמו בגיל 79 ביום שישי, 8 ביולי, בקשר יכול לאשר. השחקן האהוב נודע בתפקידו בתור פיטר פול "פאולי אגוזי" גואלטיירי בתוכנית הפשע המצליחה של HBO. עם זאת, הוא גם כיכב בסרטים איקוניים כמו גודפלאס, גוטי ו סיפור ברונקס.

"טוני היה לקוח נאמן במשך 25 שנה, וטרינר לשעבר בצבא, תמיד נתן לארגוני צדקה וחבר ב-Wounded Warriors", אומר המנהל שלו, בוב מקגוון. בקשר.

המשפחה של ג'נארו אנתוני 'טוני' סיריקו מבקשת להודיע ​​לך על מותו בבוקר ה-8 ביולי, 2022, "בעצב רב, אך בגאווה מדהימה, באהבה ובהרבה זיכרונות נעימים". סיפר מועד אחרון בהצהרה.

המשפחה תערוך קבורה בניו יורק ביום רביעי, 13 ביולי.

אחיו של טוני, רוברט סיריקו, הודיע ​​על החדשות קורעות הלב בעמוד הפייסבוק שלו ביום מותו עם תמונה של השניים מחייכים חיוכים רחבים למצלמה. "טוני הותיר אחריו שני ילדיו האהובים, ג'ואן סיריקו בלו וריצ'רד סיריקו, נכדים, אחים, אחייניות, אחיינים וקרובי משפחה רבים אחרים", נכתב בכותרתו.

דייב אלוקה/סטארפיקס/שטרסטוק

"המשפחה אסירת תודה רבה על ביטויי האהבה הרבים, התפילה והתנחומים והבקשות שהציבור יכבד את פרטיותו בזמן השכול הזה", המשיך לפני שהודיע ​​כי תרומות זיכרון יתוגמלו ללוחמים הפצועים, סנט ג'וד'ס. בית חולים ומכון אקטון.

כוכבי הוליווד אוהבים אושן'ס 8 שַׂחְקָן מייקל גנדולפיני כיבדו את טוני ברשתות החברתיות, זמן קצר לאחר מותו הפתאומי. הידוען הוא הבן של המנוח סופרן להוביל את ג'יימס גנדולפיני, שהלך לעולמו ביוני 2013.

"טוני היה אחד הגברים החביבים, הנאמנים והלבביים ביותר שהכרתי אי פעם", שלו ביום שישי, 8 ביולי, אינסטגרם קרא את הכיתוב.

"הוא תמיד היה דוד טוני בשבילי, וטוני תמיד הופיע בשבילי ועבור משפחתי. אני אתגעגע עמוקות לצביטות שלו על הלחי ולצחוק המדבק שלו. הוא היה שחקן פנומנלי ואיש אפילו טוב יותר", המשיך.

"טוני היה יחיד במינו. הוא נגע ברבים במתנה שלו ולבי יוצא למשפחתו, לחבריו ולכל מעריציו. אנחנו אוהבים אותך טוני, תודה על כל השמחה שהבאת לרבים. אתה תהיה חסר."קישור מקור